Sirupy, oleje, kapky

Salvia Paradise Kotvičník plod AF tinktura 50 ml Zobrazit větší

Salvia Paradise Kotvičník plod AF tinktura 50 ml

165,00 Kč

Skladem

Kotvičník zemní - tinktura 50 ml


Kotvičník podporuje přirozenou obranyschopnost, pohlavní systém, má vliv na hormonální aktivitu. Přispívá k udržení normálního zdraví kardiovaskulárního a dýchacího ústrojí, má vliv na energii těla a svalové napětí, srážlivost a pročištění krve, blahodárně působí na močové a reprodukční funkce i na nervový systém.

Podrobnosti

Kotvičník zemní - Tribulus terrestris tinktura 50 ml


Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu.


Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použité byliny.


Kotvičník zemní (lat. Tribulus terrestris) je jednou z nejoblíbenějších rostlin současnosti. Pochází z jižní Asie. Kotvičník podporuje přirozenou obranyschopnost, pohlavní systém, má vliv na hormonální aktivitu. Přispívá k udržení normálního zdraví kardiovaskulárního a dýchacího ústrojí, má vliv na energii těla a svalové napětí, srážlivost a pročištění krve, blahodárně působí na močové a reprodukční funkce i na nervový systém.


Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám zakazuje informovat vás o dalších účincích této rostliny na váš organismus.Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře.


Tinktura je vyrobena z plodů kotvičníku bez natě, neobsahuje žádný alkohol, barviva ani sladidla.


Tradiční užití: Po protřepání užíváme 20 kapek 3× denně. Doporučujeme vložit do úst a nechat vstřebat přes sliznice. Je možno zapít malým množstvím vody. Doporučená denní dávka obsahuje výtažek odpovídající 3 450 mg čerstvé rostlinné hmoty.


Složení: rostlinný glycerol; voda; Tribulus terrestris fructus


Balení: 50 ml


Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Skladujte v temnu, suchu a pečlivě uzavírejte!


Výrobce: Salvia Paradise s.r.o., Husinecká 903/10, Žižkov, 130 00 Praha 3

Příslušenství