• Balení
COLLAMEDIC SADA - kolagenový prášek 30 ks + kapsle 120 ks + sérum 50 ml + vitamín C ZDARMA
COLLAMEDIC SADA - kolagenový prášek 30 ks + kapsle 120 ks + sérum 50 ml + vitamín C ZDARMA

COLLAMEDIC SADA - kolagenový prášek 30 ks + kapsle 120 ks + sérum 50 ml + vitamín C ZDARMA

AKCE sada produktů COLLAMEDIC + DÁREK A DOPRAVA ZDARMA 

Cenově zvýhodněná sada obsahuje kompletní kolagenní péči složenou z:

 • kolagenového prášku v sáčcích
 • kolagenových kapslí s kyselinou hyaluronovou
 • kolagenového séra
 • 2 balení vitamínu C pro podporu vlastní tvorby kolagenu (DÁREK).

Tento balíček obsahuje

170
2 450,00 Kč

Namísto 2 570,00 Kč

S DPH

Popis

AKCE sada produktů COLLAMEDIC + DÁREK A DOPRAVA ZDARMA 

Cenově zvýhodněná sada obsahuje kompletní kolagenní péči složenou z:

 • kolagenového prášku v sáčcích
 • kolagenových kapslí s kyselinou hyaluronovou
 • kolagenového séra
 • 2 balení vitamínu C pro podporu vlastní tvorby kolagenu (DÁREK).

Intenzivní omlazující kúra pro pleť, která: potřebuje rychlé efektivní zpevnění a hydrataci na vysoké úrovni, prošla silnou zátěží (stres, nemoc).

Doporučujeme Luxusní sadou začít pro zajištění rychlého nástupu obnovy kolagenu. Po využívání této intenzivní měsíční kúry lze přejít na COLLAMEDIC® kolagenový prášek a v kolagenové terapii pokračovat nejlépe po dobu 3 měsíců.

Klientky si po této době všímají:

 • zlepšení stavu pleti (zpevnění kontur obličeje, vrásky),
 • posílení vlasů, zrychlení růstu a lépe držící účes,
 • zpevnění nehtů a zrychlení růstu (návrat k přirozeným nehtům z gelových),
 • zmírnění celulitidy (vlivem zpevnění kůže).

Sada obsahuje potravinové doplňky a kosmetiku COLLAMEDIC®

 • kolagenový prášek 5000 mg – 30 sáčků COLLAMEDIC®
 • kapsle s kyselinou hyaluronovou – 120 kapslí COLLAMEDIC®
 • kolagenové sérum 50 ml
 • 2 x VITAMIN C 500 mg s posupným uvolňováním, 30 kapslí, Collagen Booster (zdarma)

 

Collamedic 100% bioaktivní mořský kolagen 150 g (30 sáčků)

Nejsilnější dávka bioaktivního mořského kolagenu pro vaši pleť.

Sáčky s obsahem prémiového bioaktivního mořského kolagenu COLLAMEDIC® přinášejí uživatelům nejlepší kvalitu kolagenu pro pleť.

Svým obsahem kolagenních peptidů v jedné dávce (5000 mg) se bioaktivní mořský kolagen COLLAMEDIC® v prášku řadí mezi nejsilnější produkty na českém trhu.

Účinná dávka bioaktivních mořských kolagenních peptidů dodává pleti pružnost, vlasům lesk, řasám hustotu a nehtům pevnost. Bioaktivní mořský kolagen COLLAMEDIC® je přírodní doplněk stravy s vysokým obsahem prémiového mořského kolagenu, který přináší uživatelům tu nejlepší kvalitu v péči o pleť. Zdrojem kolagenu pro všechny produkty COLLAMEDIC® jsou výhradně divoce žijící ryby z Norska.

Kolagen je nejvíce zastoupenou bílkovinou v našem těle. Od 25. roku života však jeho vlastní produkce v těle klesá a jeho pokles se pak odráží především v kvalitě pleti, vlasů a nehtů. Od 40 let věku je produkce kolagenu zastavena úplně. Ideálním řešením je pokles vlastního kolagenu v těle nahradit potravinovými doplňky obsahující mořské kolagenní peptidy.

Denní dávka kolagenu COLLAMEDIC® v prášku obsahuje 5000 mg mořských kolagenních peptidů. Výsledkem rozsáhlých klinických testů je zlepšení stavu pleti z pohledu hydratace o 34,8 %. Ideálním zdrojem kolagenních peptidů se ukázal především mořský kolagen. Dle dosavadních výzkumů, je rybí mořský kolagen našemu tělu nejbližší stavební bílkovinou. Naše tělo ho dokáže ideálně zpracovat a transportovat přesně tam, kde je ho nedostatek. Konkrétní typ kolagenu COLLAMEDIC® má velmi malou molekulární hmotnost, čímž dochází k rychlému a snadnému vstřebávání v místech, kde pleť ztrácí pružnost, hydrataci a elasticitu. Tímto se zpomaluje proces stárnutí, jemné vrásky se vypnou a pleť se vyhladí.

Mořský kolagen COLLAMEDIC® je výhradně přírodní produkt bez přidaných konzervačních látek či dochucujících přípravků. Je vhodný při paleo dietě a je bezlepkový.

Vitamín C hraje důležitou roli při tvorbě vlastního kolagenu v organismu. Díky užívání kapslí z COLLAMEDIC® Boosteru vyrobených speciální technologií mikropelet je tělo zásobeno vitamínem C průběžně a využívá jej efektivněji.

Proč právě bioaktivní mořský kolagen COLLAMEDIC®?

Mořský kolagen COLLAMEDIC® je čistě přírodní produkt bez přidaných konzervačních látek, dochucujících přípravků a barviv. Zdrojem kolagenu jsou krystalicky čisté vody severního Atlantického oceánu (oblast Norska). Rybolov zde probíhá pod přísnými pravidly udržitelného rozvoje. Produkt je GMO free (tj. neobsahuje geneticky modifikované organismy) a jeho výroba přichází na řadu až po zužitkování ryb pro potravinářský průmysl. Jedná se o velmi citlivý ekologický přístup.

Dávkování a způsob užití: Obsah jednoho sáčku (5000 mg kolagenních peptidů) rozmíchejte v 2 – 3 dcl pitné vody či ochuceného studeného nápoje. Je na volbě uživatele, zda užívá svou dávku kolagenu ráno či večer. Sáčky s mořským kolagenem doporučujeme užívat společně s výrobkem COLLAMEDIC® kapsle s kyselinou hyaluronovou pro zintenzivnění účinků kolagenní péče.

Složení: Hydrolyzovaný mořský kolagen typu I, II, III (výrobek z ryb), 1 sáček obsahuje 5000 mg kolagenu.

Obsah balení: 30 sáčků x 5000 mg

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let a těhotné ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte mimo dosah dětí. Ukládejte v suchu a temnu při teplotě 4 – 25 °C. Výrobek chraňte před přímým slunečním zářením.

Hmotnost obsahu: 150 g (30 sáčků).

Země původu suroviny: Norsko.

Doplněk stravy

Výrobce: Global Nutrition s.r.o., Vrbová 621, 562 03 Ústí nad Orlicí, ČR, IČ: 02000709

 

COLLAMEDIC kapsle s kyselinou hyaluronovou 120 kapslí

Prémiové kolagenové kapsle s extra silnou dávkou kyseliny hyaluronové pro Vaši dokonalou krásu.

Kapsle s obsahem bioaktivního mořského kolagenu COLLAMEDIC® a kyseliny hyaluronové přinášejí uživatelům nejlepší kvalitu kolagenu pro pleť.

Působením kombinace vzájemně se doplňujících látek dochází k významnému zjemnění pleti a úbytku vrásek. Výsledkem je hebká a hluboce hydratovaná pokožka.

Prémiové kolagenové kapsle COLLAMEDIC® s kyselinou hyaluronovou jsou přírodní doplněk stravy s vysokým obsahem mořského kolagenu. Zdrojem kolagenu pro všechny produkty COLLAMEDIC® jsou výhradně divoce žijící ryby z Norska. Kolagenové kapsle COLLAMEDIC® obsahují patentovanou kyselinu hyaluronovou ExceptionHYAL® Star. Tato formulace byla vyvinuta speciálně pro potravinové doplňky zlepšující tonalitu, hydrataci a elasticitu pleti. Klinické testy provedené s látkou ExceptionHYAL® Star ukázaly, že užívání této látky redukuje drobné vrásky o 20,8 % a hluboké vrásky o 21 %. Hydratace pleti se zlepšila o 9,6 %.

Kolagen je nejvíce zastoupenou bílkovinou v našem těle. Od 25. roku života však jeho vlastní produkce v těle klesá a jeho pokles se pak odráží především v kvalitě pleti, vlasů a nehtů. Od 40 let věku je produkce kolagenu zastavena úplně. Ideálním řešením je pokles vlastního kolagenu v těle nahradit potravinovými doplňky obsahujícími mořské kolagenní peptidy.

Vitamín C hraje důležitou roli při tvorbě vlastního kolagenu v organismu. Díky užívání kapslí z COLLAMEDIC® Boosteru vyrobených speciální technologií mikropelet je tělo zásobeno vitamínem C průběžně a využívá jej efektivněji.

Proč právě bioaktivní mořský kolagen COLLAMEDIC®?

Mořský kolagen COLLAMEDIC® je čistě přírodní produkt bez přidaných konzervačních látek, dochucujících přípravků a barviv.

Zdrojem kolagenu jsou krystalicky čisté vody severního Atlantického oceánu (oblast Norska). Rybolov zde probíhá pod přísnými pravidly udržitelného rozvoje. Produkt je GMO free (tj. neobsahuje geneticky modifikované organismy) a jeho výroba přichází na řadu až po zužitkování ryb pro potravinářský průmysl. Jedná se o velmi citlivý ekologický přístup.

Dávkování a způsob užití: 4 kapsle rozdělte do dvou denních dávek a zapijte dostatečným množstvím vody. Kapsle doporučujeme užívat společně s výrobkem COLLAMEDIC kolagenový prášek 5000 mg pro podporu účinků kolagenní péče.

Složení: (denní dávka – 4 kapsle) Hydrolyzovaný kolagen (výrobek z ryb) 1 000 mg Kyselina hyaluronová 200 mg Protispékavá látka Stearan hořečnatý

Obal kapsle: želatina a barvivo (oxid titaničitý)

Obsah balení: 120 kapslí

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let. Výrobek není vhodný pro těhotné ženy. (Kyselina hyaluronová i kolagen jsou tělu vlastní prospěšné látky přírodního původu. Přesto se v období těhotenství a kojení raději poraďte s ošetřujícím lékařem.) Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte mimo dosah dětí.

Skladování: Ukládejte v suchu a temnu při teplotě 4 – 25 °C. Výrobek chraňte před přímým slunečním zářením.

Hmotnost obsahu: 51 g.

Země původu suroviny: Norsko.

Doplněk stravy

Výrobce: Global Nutrition s.r.o., Vrbová 621, 562 03 Ústí nad Orlicí, ČR, IČ: 02000709

 

Collamedic Collagen Sérum s kyselinou hyaluronovou 50 ml

Unikátní kombinace mořského bioaktivního kolagenu, kyseliny hyaluronové a dalších aktivních látek pro Vaši pleť.

COLLAMEDIC® kolagenové anti-age sérum speciálně vyvinuté na základě biotechnologických výzkumů z přírodních aktivních látek pro zjemnění pleti a redukci vrásek. Vysoce aktivní kolagen zvyšuje elasticitu a celkové projasnění pleti.

COLLAMEDIC® kolagenové sérum s obsahem přírodních aktivních látek speciálně navržené pro redukci vrásek, zlepšení elasticity a celkové projasnění pleti. Jemná gelovitá textura zajišťuje svěží hebký pocit na pleti, který je doprovázen jemnou nevtíravou vůní. Pravidelná aplikace pleťového séra s mořským bioaktivním kolagenem, kyselinou hyaluronovou, koenzymem Q10, peptidy a dalšími účinnými látkami jako squalen a arganový olej redukuje vrásky a vyhlazuje pleť.

Pro efektivní podporu pleti je vhodné sérum používat jako doplněk k vnitřnímu užívání kolagenu z potravinových doplňků COLLAMEDIC®.

Aktivní látky obsažené v COLLAMEDIC® pleťovém séru:

Nízkomolekulární kyselina hyaluronová

 • Zvyšuje obsah vody v pleti, přičemž ji pomáhá udržovat hebkou a hladkou.
 • Blahodárné účinky kyseliny hyaluronové zahrnují účinnou hydrataci, regeneraci, ochranu pokožky a vyhlazení vrásek.
 • Účinně blokuje volné radikály, zabraňuje vzniku a nových vrásek.
 • Výrazně koriguje problémové projevy pleti.
 • Nízká molekulární hmotnost kyseliny hyaluronové je také důležitým parametrem pro hydrataci hlubokých vrstev pokožky.
 • Dochází zde k navození kompletní rovnováhy pleti.
 • Takto vyživená pleť nemá šupinky, prasklinky, ani se přehnaně nemastí (tj. je omezen vznik akné).

Kolagen

 • Kombinace tří druhů kolagenu (rozdílných molekulových hmotností) zajišťuje elastičnost a pevnost pokožky zvýšením počtu kolagenních vláken v pleti.
 • Svěží a pružná pokožka nemá tendence ke vzniku vrásek.

Magnesium Ascorbyl Phosphate – stabilní forma Vitamínu C

 • Podporuje schopnost pleti bránit se škodlivým vlivům vnějšího prostředí.
 • Svou přítomností napomáhá vzniku kolagenu v pokožce, má bělící účinky.

 Elfamoist®

 • Vysoce účinná látka, která zlepšuje hydrataci pokožky až po dobu 30hodin a pomáhá tak předcházet jejímu stárnutí.

Atecoron Plus®

 • Biotechnologická kombinace vysoce účinného atelokolagenu a kyseliny hyaluronové zajišťuje hydrataci všech vrstev pokožky a navozuje rovnováhu pleti, čímž dochází k jejímu zpevnění a omlazení.
 • Látka také redukuje zánětlivé procesy v pleti.

Lift Oleoactif®

 • Bylinný extrakt s koenzymem Q10 a Vitamínem E s liftingovým efektem.

 SpecPed® AO3P

 • Látka, která napomáhá intenzivně odstraňovat hluboké vrásky na čele a v oblasti očního okolí.

Proč právě bioaktivní mořský kolagen COLLAMEDIC®?

Mořský kolagen COLLAMEDIC® je čistě přírodní produkt bez přidaných konzervačních látek, dochucujících přípravků a barviv. Zdrojem kolagenu jsou krystalicky čisté vody severního Atlantického oceánu (oblast Norska). Rybolov zde probíhá pod přísnými pravidly udržitelného rozvoje. Produkt je GMO free (tj. neobsahuje geneticky modifikované organismy) a jeho výroba přichází na řadu až po zužitkování ryb pro potravinářský průmysl. Jedná se o velmi citlivý ekologický přístup.

Dávkování a způsob užití: Aplikujte večer na dokonale odlíčenou pleť. Vmasírujte krouživými pohyby, dokud se sérum nevstřebá.

Pleťové sérum doporučujeme užívat společně s produkty COLLAMEDIC kolagenový prášek 5000 mg a COLLAMEDIC® kapsle s kyselinou hyaluronovou k dosažení maximálních účinků kolagenní péče.

Složení: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Acetamidoethoxyethanol, Sodium Acrylates Copolymer, Glycerin, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Hydrolyzed Collagen, Soluble Collagen, Atelocollagen, Lecithin, Argania Spinosa Kernel Oil, Phenoxyethanol, Sodium Citrate, Sodium Hyaluronate, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Spilanthes Acmella Flower/ Leaf/ Stem Extract, Astragalus Membranaceus Root Extract, Ubiquinone, Tocopherol, Acetyl Octapeptide-3, Beta-Sitosterol, Squalene, Propyl Gallate, Ascorbyl Palmitate, Propylene Glycol, Hydrogenated Vegetable Glycerides Citrate, Sodium Chloride, Parfum, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid

Obsah: 50 ml

Upozornění: Dermatologicky testováno a schváleno. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Skladujte mimo dosah dětí. Ukládejte při teplotě 5 – 25 °C. Výrobek chraňte před přímým slunečním zářením.

Sérum neobsahuje parabeny a silikony.

 

Vitamín C

Vitamín C hraje důležitou roli při tvorbě vlastního kolagenu v organismu. Díky užívání kapslí z COLLAMEDIC® Boosteru vyrobených speciální technologií mikropelet je tělo zásobeno vitamínem C průběžně a využívá jej efektivněji.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Vitamín C (kyselina L-askorbová, askorbát sodný)

Pokud je v jedné dávce alespoň 9 mg vitaminu C, tak lze tvrdit:

 • Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév
 • Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí
 • Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek
 • Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci dásní
 • Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže
 • Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci zubů
 • Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • Přispívá k normální činnosti nervové soustavy
 • Přispívá k normální psychické činnosti
 • Přispívá k normální funkci imunitního systému
 • Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
 • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
 • Přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E
 • Zvyšuje vstřebávání železa
 • Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm

Více informací najdete ve veřejně dostupných zdrojích, třeba na internetu.

Balení: 30 kapslí á 500 mg

Hmotnost: 18 g

Složení:

 • kyselina L-askorbová (vitamin C) 500g, tj. 625% DDD* v 1 tobolce.
 • Obal tobolky: želatina, barvivo, oxid titaničitý, riboflavin, betakaroten.

*DDD: obsah živiny vztažený k doporučené denní dávce

Doplněk stravy

Výrobce: Global Nutrition s.r.o., Vrbová 621, 562 03 Ústí nad Orlicí, ČR, IČ: 02000709

Detaily produktu

Recenze (0)

Žádné recenze. Buďte první kdo něco napíše!
Product added to wishlist
Product added to compare.