Litinové nádobí na čaj

Ibili Dárková sada litinové konvičky Soho 1,2 l 2 šálky s talířky Zobrazit větší

Ibili Dárková sada litinové konvičky Soho 1,2 l 2 šálky s talířky

1 045,00 Kč

Skladem

1 Položka

Litinová souprava na čaj Soho v modré barvě obsahuje konvici o objemu 1,2 l, 2 šálky s podšálkem 0,12 l a nerezové sítko.

Podrobnosti

Litinová souprava na čaj Soho v modré barvě obsahuje konvici o objemu 1,2 l, 2 šálky s podšálkem 0,12 l a nerezové sítko.


Konvička vyrobená z kvalitní litiny se může použít na každém typu ohřevu – plynu, elektřině, sklokeramice i indukci. 


Litinová souprava Soho je uvnitř glazovaná smaltem. Vyrobena je z litiny, která má výbornou tepelnou vodivost. Konvice má objem 1200 l, je omyvatelná. Litinová konvice se nepyšní jen svým vzhledem, ale také perfektními fyzikálními vlastnostmi. Teplo se z rozehřáté litiny uvolňuje postupně, proto zůstává čaj teplý ještě hodinu po uvaření. Můžete jej tak servírovat postupně, jak hosté přicházejí.


 

Španělská společnost Ibili vyrábí kuchyňské potřeby od roku 1942. Záměrem firmy vždy bylo přizpůsobovat se podle potřeby požadavkům trhu a nabídnout úplnou škálu kvalitních výrobků. Katalog výrobků Ibili obsahuje více než dva tisíce položek, nabídka je velmi rozmanitá, lze v ní najít prakticky všechno, co může být v kuchyni zapotřebí. Výrobní závod a hlavní sklady se nyní nacházejí v baskickém městečku Alegria-Dulantzi, zastoupení má i ve mnoha evropských zemích, dále také v Rusku, Spojených státech, Jižní Americe i v Kanadě.

Příslušenství