Houby jednodruhové

MycoMedica BetaGlukan BIOcell 2 x 90 kapslí

500,00 Kč

Namísto 580,00 Kč

Skladem

BetaGlukan BIOcell 2 x 90 kapslí á 360mg


MycoMedica BetaGlukan BIOcell dosahuje díky speciálním postupům vysoké čistoty minimálně 70%. Díky tomu dokáže pracovat již 2 hodiny od podání. Přidaná Acerola (nejsilnější přírodní zdroj vitamínu C) zvyšuje účinnost betaglukanu.

Podrobnosti

BetaGlukan BIOcell 2 x 90 kapslí á 360mg
MycoMedica BetaGlukan BIOcell je přírodní ß-1,3/1,6 D-glukan, který se získává moderními technologickými postupy z kvasinek Sacharomyces cerevisiae.

 

MycoMedica BetaGlukan BIOcell dosahuje díky speciálním postupům vysoké čistoty až 80%. Přidaná Acerola (přírodní zdroj vitamínu C) zvyšuje účinnost betaglukanu.

 

Ve světě se často u závažnějších onemocnění podávají společně extrakty vitálních hub spolu s čistými betaglukany pro zesílení účinku. Pracují synergicky a bez vedlejších negativních příznaků.

 


Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:


Beta -1,3/1,6 D-Glukany  • Přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které obsahují nejméně 8 g vlákniny bohaté na arabinoxylan (AX) vyrobené z endospermu pšenice (nejméně 60 % hmotnostních AX) na 100 g využitelných sacharidů v kvantifikované porci jakožto součásti jídla. Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku se dosáhne konzumací vlákniny bohaté na arabinoxylan (AX) vyrobené z endospermu pšenice jakožto součásti jídla.

Více informací najdete ve veřejně dostupných zdrojích, třeba na internetu.


Obsah balení: 2 x 90 želatinových kapslí á 360mg 


Hmotnost obashu netto: 2 x 41g


Složení v 1 kapsli:  • Beta -1,3/1,6 D-Glukan 80 % – 320mg
  • Acerola, Malphighia glabra, extrakt z plodu 25 % vitamínu C - 40mg
  • pomocné látky: bez pomocných látek, aditiv a konzervantů

Doplněk stravy


Výrobce: TCM POINT s.r.o., Masarykovo nám. 18, 549 54 Police nad Metují


 


Dávkování:
  • při zdravotních problémech: 2-3 kapsle denně do zmírnění problémů (je vhodné poradit se s lékařem či praktikem čínské medicíny)
  • při preventivním užívání: 1 kapsle denně (2-3 měsíce v roce)
  • kapse užívejte na lačno (min,20 minut před jídlem či 30 minut po jídle), zapíjejte vodu nebo slabým čajem

Upozornění:


Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje efedrin, kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

 

Informace uvedené na této webové stránce jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře. Pro informace o zdravotním stavu se poraďte s lékařem.

Produkt MycoMedica BEtaGlukan BIOcell je schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR pod č.j.OVZ-35.1-25.01.2013-7726.

Obsah balení

Příslušenství