Salvia Paradise Ženšen pravý bílý 6letý krájený Bio 50 g
Salvia Paradise Ženšen pravý bílý 6letý krájený Bio 50 g 1
Ekologické zemědělství mimo EU
Salvia Paradise Ženšen pravý bílý 6letý krájený Bio 50 g
Salvia Paradise Ženšen pravý bílý 6letý krájený Bio 50 g 1
Ekologické zemědělství mimo EU

Salvia Paradise Ženšen pravý bílý 6letý krájený Bio 200 g

Salvia Paradise Ženšen pravý bílý 6letý krájený Bio 200 g

Vyzrálý kořen s maximální účinností

1377
1 329,00 Kč
S DPH

Popis

Salvia Paradise Ženšen pravý bílý 6letý krájený Bio 200 g

Vyzrálý kořen s maximální účinností

Jedná se o vysokohorský BIO ženšen z pohoří Čchang-Paj.

Ženšen pravý je vytrvalá bylina dorůstající výšky až 60 cm. Pro fytoterapeutické účely je sbírán kořen šestiletý, plně vyzrálý, který má v tomto stáří maximální sílu. Používá se zejména k udržení mentální a fyzické výkonnosti. Má pozitivní vliv na kognitivní funkce, udržení koncentrace. Je známý jako antioxidant, který osvěžuje tělo a přispívá k vytrvalosti, čilosti (ostražitosti) a vitalitě.

Ženšen se doporučuje užívat při únavě a stresu. Stabilizuje hladinu cukru v krvi. Jsou mu přisuzovány pozitivní účinky na správnou funkci imunitního systému, přispívající k přirozené obranyschopnosti organismu. Podporuje sexuální zdraví a erekci.

Ženšen – Panax ginseng BIO má významný povzbuzující účinek. Při odbourání únavy a zvýšení fyzické i mentální aktivity si tělo stále zachovává možnost bez potíží usnout (několik hodin po užití, samozřejmě neužíváme bezprostředně před spaním). Ženšen nemá vedlejší účinky a nevzniká u něj tolerance (není potřeba zvyšovat dávky pro dosažení stejného účinku).

Ženšen je schopen tlumit emoce, zmírňovat únavu, slabost a normalizuje duševní stav. Ženšen pravý v kombinaci s ginkgo bilobou pozitivně působí na kognitivní funkce a krevní oběh, společně podporují výkon mozku.

Složení: 100% Panax ginseng BIO

Tradiční užití: Jeden gram kořene vložíme do 250 ml vody a přivedeme k varu. Na mírném ohni povaříme 15 min., poté sundáme z ohně a pod pokličkou necháme vychladnout na teplotu vhodnou k vypití. Takto připravený odvar užíváme 1–3× denně. Vyvařené kořeny necháme v odvaru až do vypití, pak je můžeme zkonzumovat.

Surovina pro přípravu bylinného čaje – nálevu

Země původu: Čína

Hmotnost: 200 g

Výrobce: Salvia Paradise s.r.o., Husinecká 903/10, Žižkov, 130 00 Praha 3

Detaily produktu

Recenze (0)

Žádné recenze. Buďte první kdo něco napíše!
Product added to wishlist
Product added to compare.