Salvia Paradise Kozinec blanitý Astragalus kořen 250 g
Obrázek (6052)
Salvia Paradise Kozinec blanitý Astragalus kořen 250 g
Obrázek (6052)

Salvia Paradise Kozinec blanitý Astragalus kořen 250 g

Salvia Paradise Kozinec blanitý kořen 250 g

Kozinec podporuje imunitní systém, přispívá k udržení normálních funkcí kardiovaskulárního systému, krevního oběhu a tlaku, cévní soustavy a normalizuje hladinu krevního cukru. Má vliv na normální funkci močového měchýře, vylučovací funkci ledvin a tiší (pre) menstruační a menopauzální příznaky. Kozinec blanitý podporuje pohyblivost spermií, je doporučován párům snažícím se o početí.

1244
334,00 Kč
S DPH

Popis

Salvia Paradise Kozinec blanitý kořen 250 g

Kozinec blanitý je v tradiční čínské medicíně užíván po tisíce let. Jedná se o víceletou rostlinu s mrkvovitým kořenem dosahující délky až 150 cm.

Kozinec podporuje imunitní systém – působí přímo na aktivaci imunitních buněk – makrofágů. Je významným adaptogenem a antioxidantem. Přispívá k udržení normálních funkcí kardiovaskulárního systému, krevního oběhu a tlaku, cévní soustavy a normalizuje hladinu krevního cukru. Má vliv na normální funkci močového měchýře, vylučovací funkci ledvin a tiší (pre) menstruační a menopauzální příznaky. Kozinec blanitý podporuje pohyblivost spermií, je doporučován párům snažícím se o početí.

Užívání: Jednu polévkovou lžíci kořene zalijeme 750 ml vody a přivedeme k varu. Povaříme zhruba 15 min. a poté scedíme. Uvařený odvar si rozdělíme do tří dávek.

Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Skladujte v temnu a suchu.

Doplněk stravy

Balení: 250 g

Výrobce: Salvia Paradise s.r.o., Husinecká 903/10, Žižkov, 130 00 Praha 3

Detaily produktu

Recenze (0)

Žádné recenze. Buďte první kdo něco napíše!
Product added to wishlist
Product added to compare.