Ajurvédská káva

DNM Ajurvédské kafe Shatawari 500g Zobrazit větší

DNM Ajurvédské kafe Shatawari 500g

455,00 Kč

Skladem

1 Položka

Ajurvédská káva Shatawari (Šatavari) 500g

Instantní čekanková kávovina obohacená o bylinu Shatawari je excelentní náhražkou kávy či nápoj pro každého. Díky bylině Shatawari navíc podporuje hormonální rovnováhu především u žen. 

Podrobnosti

Ajurvédská káva Shatawari (Šatavari) 500g - gastro balení 

Instantní čekanková kávovina obohacená o bylinu Shatawari je excelentní náhražkou kávy či nápoj pro každého.  Díky bylině Shatawari navíc podporuje hormonální rovnováhu především u žen.
  • bezkofeinová
  • bezlepková
  • bez konzervantů, barviv a sladidel

 


Složení (100g): čekanka lékařská (Cichorium intybus) 94g, chřest hroznovitý - shatawari (Asparagus racemosus) -výtažek 6g,


 Dávkování: 1 šálek připravený dle návodu max. 2 x denně.


 Návod na přípravu:  1/4 až 1/2 čajové lžičky kávovinové směsi na 1 šálek nápoje – nasypte do šálku a zalijte z 2/3 horkou vodou. Zbylou 1/3 dolijte horkým (ale ne vařícím) mlékem a dle chuti doslaďte medem či třtinovým cukrem. Nesypte směs do šálku s mlékem či vodou.


 Skladujte: v chladu a suchu (nejlépe v uzavřené nádobě), mimo dosah dětí.


 Upozornění: není vhodné pro děti a těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré a vyvážené stravy. Nenahrazuje léky ani lékařskou péči.


Země původu: Indie 


Obsah balení: 500g


Dovozce do EU a distributor v ČR: D N M company s,r,o,, Trávníky 201, Střílky
Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č,1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních nám nedovoluje informovat vás o pozitivních účincích tohoto produktu na Váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře.  


 


 


 

Příslušenství