Žíly, cévy, cholesterol

Super Omega 3 activ 2 x 60 kapslí Zobrazit větší

Super Omega 3 activ 2 x 60 kapslí

1 578,00 Kč

Namísto 1 578,00 Kč

Skladem

LR Super Omega 3 activ 2 x 60 kapslí


Omega-3 mastné kyseliny EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová) jsou důležité pro správnou funkci srdce.

Podrobnosti

LR Super Omega 3 activ  2 x 60 kapslí


Omega-3 mastné kyseliny EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová) jsou důležité pro správnou funkci srdce.


Vybrané obsažené látky  • 1 260 mg omega 3 mastných kyselin
  • 630 mg EPA
  • 420 mg DHA
  • 117 mg beta glukanu

Oblasti použití: Přispívá k normální srdeční funkci1


Cílová skupina: Muži a ženy všech věkových kategorií. Speciálně doporučeno pro osoby, které chtějí podpořit své srdce a kardiovaskulární systém.


Certifikováno: „Friend of Sea“ je nezávislá, nezisková organizace. Jejím posláním je přispívat ke zdraví oceánů. Výrobky certifikované touto organizací splňují standardy udržitelného rybolovu a pokyny pro ekologické značení ryb a rybích výrobků z mořských lovišť.


Doporučené dávkování: 1 kapsle 3x denně, zapíjejte vodou.


Upozornění: Nepřekračujte uvedené doporučené denní dávkování. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy, která je spolu s dodržováním zdravého životního stylu důležitá. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při maximální teplotě do 20 °C.

Obsah: 2 x 60 kapslí / 100,8 g

Vhodné související produkty: Aloe Vera Drinking Gely.


Složení: Rybí tuk (41 %), želatina, pupalkový olej (13 %), ječmenná vlákna obsahující ß-glukan, zvlhčující látka (glycerin), emulgátor (mono a diglyceridy jedlých mastných kyselin), palmový olej, barvivo (oxid železa). Obsahuje lepek.


Obsažené látky                     Ve 100 g    V denní dávce (3 kapsle)      % NRV* Omega 3 mastné kyseliny                25 g                   1 260mg                          **  EPA (kyselina eikosapentaenová)    13 g                     630 mg                          ** DHA (kyselina dokosahexaenová)  8,3 g                     420 mg                          ** ß-glukan z ječmene                         2,3 g                     117 mg                          ** 


1 EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce. K tomu je potřebná denní dávka min. 250 mg EPA a DHA.                                                                                       *   Referenční množství pro denní příjem.                                                                   ** Doposud žádné doporučení referenčního množství pro denní příjem.

Obsah balení

Příslušenství