Zelený mladý ječmen

Bio-Detox Mladý ječmen 500g - 100% sušená šťáva

599,00 Kč

Skladem

MLADÝ JEČMEN SUŠENÁ ŠŤÁVA 500g


DATUM SPOTŘEBY: 5.2.2021


Šťáva z mladého ječmene dokáže působit alkalizačně, antioxidačně a především upravuje životně důležité procesy v našem těle.

Podrobnosti

DATUM SPOTŘEBY: 5.2.2021


Bio - detox Mladý ječmen 500g - 100% sušený extrakt z vylisované šťávy


Kvalitní 100% výtažek z mladého ječmene, žádné přísady!


Mladý ječmen obsahuje vitamíny, které přispívají k posílení imunity organismu a hrají roli při detoxikaci organismu. Mladý ječmen obsahuje obrovské množství přírodních vitamínů a to vše v podobě v jaké je vaše tělo dokáže nejlépe zužitkovat.


Mladý ječmen je svěží, enzymaticky živý nápoj plný vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a aminokyselin. Je zpracován tak šetrně, že zůstává zachováno celé spektrum živých enzymů. Všechny vitamíny a ostatní živiny zůstávají v mladém ječmeni téměř nedotčené.


Mladý ječmen ohromuje v posledních letech odbornou i laickou veřejnost. Je to dáno především tím, že zelený prášek proměňující se po smíchání s vodou na životodárnou šťávu je pro mnohé návratem ke zdraví a tělesné kondi. 


Mladý ječmen obsahuje také mangan a zinek. Mladý ječmen přispívá k obnově acido-alkalické rovnováze. Je nejucelenější zásadotvorná strava.


Mladý ječmen obsahuje betakaroten, vitamín C, E a vitamíny řady B: B1, B2, B3, B6, biotin, kyselinu listovou, kyselinu pantotenovou a cholin, příbuzného vitamínu B.


 


Mladý ječmen  • podporuje detoxikaci organismu sytí a čistí zároveň (díky vysokému obsah chlorofylu a velkému množství aktivních enzymů)
  • může hrát roli v boji proti nadváze může přispívat ke správnému trávení
  • obsahuje vitamín C, který napomáhá k posílení imunitního systému a rovnováhy organismu
  • díky vysokému obsahu železa a chlorofylu příznivě ovlivňuje krevní obraz
  • může napomáhat ke zlepšení psychického stavu

 


Dospělí obvykle užívají jednu čajovou lžičku 2x denně nalačno. Děti od 3 let 1/2 čajové lžičky denně. Prášek smíchejte se 150 ml vody, ideálně pomocí šejkru, abyste jinak hořký prášek hodně rozmělnili a získali jemnější chuť. Nikdy nerozpouštějte mladý ječmen ve vodě o teplotě vyšší než 45 °C. Důležité enzymy a vitaminy by se zničily. Pokud vám nápoj nepřipadá chuťově přijatelný, můžete šťávu z mladého ječmene smíchat třeba s rajčatovou nebo mrkvovou šťávou.


Náročné požadavky na výrobu Mladého ječmene prodražují náklady, ale i přesto se při pěstování klade největší důraz na pěstování organickou cestou, tzn. výhradně bez použití pesticidů a herbicidů. Sklízejí se mladé listy ječmene v době, kdy dosahují 18 až 22 centimetrů, protože právě v této prvotní fázi růstu vykazují nejvyšší obsah aktivních složek. Při délce 40 cm se již výtěžnost látek znatelně snižuje.


Mladý ječmen - Doplněk stravy - zbaveno vody vymrazením


Složení: 100% sušený extrakt z mladého ječmene.


Hmotnost netto: 500g


Země původu: Čína


Dávkování: Pro dospělé 4g (1-2 čajové lžičky) 2x denně. Dávku rozmíchejte ve 150 ml vlažné vody (max. 31°C) a vypijte. Při dávkování používejte suchou lžičku. Dětem od tří let 2g (půl čajové lžičky) 1x denně. U dětí do 3 let věku, vždy konzultujte užívání s pediatrem.


Minimální trvanlivost: Do data uvedeného na obalu.


Skladování: Udržujte v suchu a temnu při teplotě do 30°C. Po otevření uchovávejte v suchu a temnu při teplotě do 30°C a spotřebujte do 3 měsíců. Ukládejte mimo dosah dětí.


Upozornění: Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu.


Vyrobeno pro / distributor pro ČR: BIO-DETOX, s.r.o.


 


Příslušenství