Zelená mladá pšenice

Salvia Paradise Mladá zelená pšenice 200 g

325,00 Kč

Skladem do 2 dnů

MLADÁ PŠENICE 200g - NOVÝ ZÉLAND


 


Pšenice společně s ostatními produkty green food patří mezi alkalizační potraviny. Mladá pšenice a její účinky jsou totožné s Mladým ječmenem.


Mladá pšenice slouží k doplnění vitamínů a minerálů, je vhodná pro ovlivňování hmotnosti a apetitu. Mladá zelená pšenice obsahuje kyselinu listovou, která přispívá k normální syntéze aminokyselin, normální krvetvorbě, metabolismu homocysteinu, psychické činnosti a funkci imunitního systému.

Podrobnosti

MLADÁ PŠENICE PRÁŠEK 200g - NOVÝ ZÉLAND


 


Nabízíme pouze nejkvalitnější mladou pšenici od firmy Salvia Paradise pocházející z Nového Zélandu, kde tradiční zpracování mladých zelených potravin má dlouholetou tradici.


Pšenice společně s ostatními produkty green food patří mezi alkalizační potraviny. Mladá pšenice a její účinky jsou totožné s Mladým ječmenem. Jediné rozdíly jsou chuť, jelikož chuť mladého ječmene nemusí být pro všechny příjemná, zatímco mladá pšenice se může zdát vyhovující. Tento aspekt je velmi subjektivní, nicméně velmi ulehčuje užívání.


Jemný zelený prášek vyrobený z mladé pšenice je skvělou volbou pro náš organismus. Mladá pšenice slouží k doplnění vitamínů a minerálů, je vhodná pro ovlivňování hmotnosti a apetitu. Mladá zelená pšenice obsahuje kyselinu listovou - folát. Kyselina listová neboli folát přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, podílí se na procesu dělení buněk a snížení míry únavy a vyčerpání. Tedy především pro budoucí maminky je mladá zelená pšenice vhodným doplňkem stravy. Avšak nejen to – kyselina listová přispívá k normální syntéze aminokyselin, normální krvetvorbě, metabolismu homocysteinu, psychické činnosti a funkci imunitního systému.


Tradiční užití: Jednu čajovou lžičku prášku rozmícháme ve vodě a vypijeme. Užíváme 2x denně.


TIP na přípravu : požadované množství nejprve vložíme do sklenice, přidáme pouze 2x více vody nežli obsahu prášku a rozmícháme na hustou pastu. Tuto pastu již libovolně doředíme tekutinou, přičemž nevznikají hrudky.


 


Nutriční hodnoty:


Ve 100g


V DD* (2 lžičky = cca 5g)


Energetická hodnota


254kcal/1053kJ


12,7kcal/5265kJ


Bílkoviny


28g


1,4g


Sacharidy


4,9g


245mg


- z toho cukry


4,6g


230mg


Tuky


6g


300mg


- z toho nasycené mastné kyseliny


0,54g


27mg


- z toho nenasycené mastné kyseliny


3,66g


183mg


Vláknina


34g


1,7g


Sůl


0,8g


40mg


Kyselina listová (folát)


1,13mg


56,5mg (28,25%)**


*DD-Denní dávka;


** DDD pro vitamíny a minerály v %


 


Země původu: Nový Zéland


Surovina pro přípravu bylinného čaje – nálevu


Doplněk stravy


 


Více informací o mladé pšenici a ostatních zelených potravinách naleznete v sekci informace a články.  


Příslušenství