Speciální kosmetika

Nové
Ryor Profi Kolagenový gel na vrásky 200 ml Zobrazit větší

Ryor Profi Kolagenový gel na vrásky 200 ml

1 025,00 Kč

Skladem

Ryor Professional Skin Kolagenový gel na vrásky 200 ml


Přípravek obsahující dvě cíleně vybrané aktivní látky, ASC III a Kalpariane, které ovlivňují tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu v pokožce a výrazně tak omezují tvorbu vrásek. Vysoká koncentrace aktivních látek v přípravku je zárukou účinnosti a při kvalitním a intenzivním zapracování je výsledek okamžitě viditelný.

Podrobnosti

Ryor Professional Skin Kolagenový gel na vrásky 200 ml je přípravek obsahující dvě cíleně vybrané aktivní látky, ASC III a Kalpariane, které ovlivňují tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu v pokožce a výrazně tak omezují tvorbu vrásek.  • ASC III - látka na bázi lipozomu, která působí na nervové zakončení buňky, kde cíleně ovlivňuje na daném, určitém místě tvorbu vlastního kolagenu III, který je pro pleť zásadní.
  • Kalpariane - extrakt z hnědé mořské řasy. Stimuluje (urychluje) tvorbu kyseliny hyaluronové a zvyšuje tak hydrataci pleti až o 80%.

Obsahuje také omega 3 a omega 6 mastné kyseliny, které zpevňují pokožku a působí proti rozpadu (degradaci) kolagenu v pokožce.


Vysoká koncentrace aktivních látek v přípravku je zárukou účinnosti a při kvalitním a intenzivním zapracování je výsledek okamžitě viditelný.


Obsah: 200ml


  


Rady, jak správně pečovat o pleť si můžete přečíst v článcích Naučte se správně odličovat a čistit pleť! Je to základ!  nebo Kosmetické rady. Další zajímavé rady týkající se kosmetiky a zdraví naleznete v sekci Informace o rostlinách, články.

 

  

Příslušenství