Sirupy, oleje, kapky

Nové
LR Aloe Vera Drinking Gel Immune Plus 1000 ml Zobrazit větší

LR Aloe Vera Drinking Gel Immune Plus 1000 ml

689,00 Kč

Skladem

LR Aloe Vera Drinking Gel Immune Plus (zázvor) 1 000 ml


Aloe Vera Drinking Gel Immune Plus pro posílení imunitního systému, jeho aktivaci a stimulaci díky unikátní kombinaci aktivních složek.


V porovnání s Aloe Vera Drinking Gelem Traditional s medem obsahuje Immune Plus navíc 6 posilovačů imunity: zázvor, citron, med, vitamin C, zinek a selen.

Podrobnosti

LR Aloe Vera Drinking Gel Immune Plus (zázvor) 1 l


Aloe Vera Drinking Gel Immune Plus pro posílení imunitního systému, jeho aktivaci a stimulaci díky unikátní kombinaci aktivních složek.


V porovnání s Aloe Vera Drinking Gelem Traditional s medem obsahuje Immune Plus navíc 6 posilovačů imunity: zázvor, citron, med, vitamin C, zinek a selen.


Immune Plus je tak skutečným odborníkem na imunitní systém a komplexním posílením tělu vlastního imunitního systému. Vysoká kvalita je potvrzena nezávislými instituty, jako je SGS Institut Fresenius a IASC.


Neobsahuje umělá barviva a aloin*.


TROJNÁSOBNÉ PLUS PRO VÁŠ IMUNITNÍ SYSTÉM  • + POSÍLENÍ: díky zázvoru, medu a selenu budou existující buňky posíleny3
  • + AKTIVACE: aktivuje se produkce nových buněk1,3
  • + STIMULACE: díky vitamínu C obsaženému v zázvoru a citronu může imunitní systém reagovat rychleji3

Cílová skupina: Ženy a muži, kteří chtějí posílit tělu vlastní imunitní systém, dlouhodobě nebo sezónně. Vhodný je zejména pro osoby, které jsou pravidelně vystavovány nepříznivému počasí nebo přicházejí do kontaktu s mnoha lidmi.


Oblasti použití:  • pro normální tvorbu kolagenu1
  • pro normální funkci kostí1
  • pro normální funkci chrupavek1
  • pro normální energetický metabolismus1
  • pro normální činnost nervového soustavy2

Doporučené dávkování: 3x denně 30 ml (odpovídá 3 uzavíracím víčkům), nejlépe před jídlem (v případě potřeby smíchejte s vodou nebo ovocnou šťávou). Před použitím protřepejte. Po otevření skladujte v lednici a postupně spotřebujte.


Upozornění: nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy, která je spolu se zdravým životním stylem důležitá. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.


Vhodné související produkty: Aloe Vera produkty kosmetické péče, Super Omega Kapsle, Reishi Plus Kapsle.


Složení: Aloe Vera (Barbadensis Miller) Gel (85 %), květový med (8 %), šťáva ze zázvoru (Zingiber officinale) (6 %), koncentrát citronové šťávy (Citrus limon), vitamín C (kyselina L-askorbová), okysličovadlo (kyselina citronová), stabilizátor (xanthan), konzervační látka (sorbát draselný), 3-hydrát citrátu zinečnatého, seleničitan sodný.


                                 ve 100 ml                                               v 90 ml (= 3 x 30 ml)


Vitamín C                 89 mg (111 %*)                                     80 mg (100 %*) Zinek                        11 mg (110 %*)                                     10 mg (100 %*) Selen                        50 µg (91 %*)                                        45 µg (82 %*)


1 Vitamín C zvyšuje vstřebávání železa a přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.


2 Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, funkci chrupavek a pokožky.


3 Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému.

Příslušenství