Sirupy, oleje, kapky

LR Aloe Vera drinking Gel SIVERA 6 x 1000 ml Zobrazit větší

LR Aloe Vera drinking Gel SIVERA 6 x 1000 ml

3 114,00 Kč

Skladem - DOPRAVA ZDARMA

1 Položka

LR Aloe Vera Sivera 6 x 1 l


Tekutý doplněk stravy z Aloe Vera gelu, medu a kopřivového extraktu


Cenný kopřivový extrakt kombinovaný s 90 % gelem z Aloe Vera a 7 % květového medu - to je Aloe Vera Drinking gel Sivera. Skutečný specialista.

Podrobnosti

Tekutý doplněk stravy z Aloe Vera gelu, medu a kopřivového extraktu


Cenný kopřivový extrakt kombinovaný s 90 % gelem z Aloe Vera a 7 % květového medu - to je Aloe Vera Drinking gel Sivera. Skutečný specialista.


Žádný jiný produkt se nemůže pyšnit tisíce let starou a tak úspěšnou tradicí jako Aloe Vera. Mexický národ Aztéků, faraonové ve Starém Egyptě i Karel Veliký - ti všichni dokázali zdraví posilující vlastnosti Aloe Vera ocenit. Pro vývoj prvních Aloe Vera Drinking gelů čerpala LR z tradičního originálního receptu brazilského františkánského mnicha, pátera Romana Zaga, který popisuje výjimečnou kombinaci Aloe Vera gelu a čistého květového medu. LR tuto recepturu optimalizovala podle nejnovějších vědeckých poznatků a dosáhla jedinečného výsledku, jímž je Aloe Vera Drinking gel!


Obsah: 6 x 1000 ml


Složení: Aloe Vera Barbadensis Miller Gel (USA/Mexiko, 90 %), květový med (7 %), kopřivový extrakt (2 %), kyselící prostředek (kyselina citronová), stabilizátor (xanthan), antioxidační prostředek (kyselina L-askorbová), konzervační látka (sorbát draselný).


Doporučené dávkování: 3x denně 30 ml (odpovídá 3 uzavíracím víčkům) Aloe Vera Sivera, nejlépe před jídlem (v případě potřeby zředit vodou nebo ovocnou šťávou). Před použitím protřepat.


Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah malých dětí. Po otevření skladujte v lednici a postupně spotřebujte.


Nutriční hodnoty                       ve 100 ml                v 90 ml (=3x 30 ml)


Energetická hodnota (kJ/kcal)        108/25                             97/23


Tuky                                              0,5 g                                0,5 g


- z toho nasycené mastné kyseliny   0,1 g                                0,1 g 


Sacharidy                                       6 g                                   5,4 g


- z toho cukr                                   5,2 g                               4,7 g


Bílkoviny                                         0,5 g                              0,5 g


Sůl                                                  0,01 g                            0,01 g


 


Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č,1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních nám nedovoluje informovat vás o pozitivních účincích tohoto produktu na Váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře. Více informací naleznete také v naší sekci INFORMACE A ČLÁNKY - kategorie - BYLINY A-Z: Aloe vera
 

Obsah balení

Příslušenství