Sirupy, oleje, kapky

LR Aloe Vera Drinking Gel Active Freedom 1 000 ml Zobrazit větší

LR Aloe Vera Drinking Gel Freedom 1000 ml

525,00 Kč

Skladem

Aloe Vera Gel Freedom 1 L


Svoboda znamená pohyb


Vychutnejte si svobodu pohybu bez omezení! Aloe Vera Drinking Gel Freedom obsahuje živiny důležité pro klouby a je tedy tou nejlepší variantou.


Tekutý doplněk stravy s vitaminy E a C

Podrobnosti

Aloe Vera Drinking Gel Freedom


Obsah: 1


Svoboda znamená pohyb


Vychutnejte si svobodu pohybu bez omezení! Aloe Vera Drinking Gel Freedom obsahuje živiny důležité pro klouby a je tedy tou nejlepší variantou.


Optimální doplněk: Freedom Plus Kapsle


Tekutý doplněk stravy s vitaminy E a C


Složení: Aloe Vera Barbadensis Miller Gel (USA/Mexiko, 88 %), fruktóza, hydrolyzát kolagenu, koncentrát z pomerančové šťávy, chondroitinsulfát (0,5 %), glukosaminsulfát, kyselící prostředek (kyselina citronová), stabilizátor (xanthan), konzervační prostředek (sorbát draselný), přírodní pomerančové aroma, vitamin C (kyselina L-askorbová), vitamin E(DL-alpha-tocopherol).


Doporučené dávkování: 3 x denně 30 ml (odpovídá 3 uzavíracím víčkům) Aloe Vera Freedom, nejlépe před jídlem (v případě potřeby smíchejte s vodou nebo ovocnou šťávou). Před použitím protřepejte.


Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy, která je spolu se zdravým způsobem života důležitá. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Po otevření uchovávejte v lednici a plynule spotřebujte.


Nutriční hodnoty              ve 100 ml                v 90 ml (= 3x 30 ml)


Vitamin E (alpha-TE)         8 mg (67 %*)           7 mg (58 %*)


Vitamín C                          67 mg (84 %*)         60 mg (75 %*)


* % doporučené denní dávky
Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č,1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních nám nedovoluje informovat vás o pozitivních účincích tohoto produktu na Váš organismus, Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře, Více informací naleznete také v sekci INFORMACE A ČLÁNKY - kategorie - BYLINY A-Z: Aloe vera