Léčivé houby jednodruhové

Nové
LR Woman Phyto 3 x 90 kapslí Zobrazit větší

LR Woman Phyto 3 x 90 kapslí

2 010,00 Kč

Skladem

LR Woman Phyto 3 x 90 kapslí

Účinná kombinace vápníku a vitamínu D se postará o maximální podporu v období klimakteria. Kapsle Woman Phyto obsahují extrakt z červeného jetele.

Podrobnosti

LR Woman Phyto 3 x 90 kapslí

Účinná kombinace vápníku a vitamínu D se postará o maximální podporu v období klimakteria. Kapsle Woman Phyto obsahují extrakt z červeného jetele.


Vybrané obsažené látky  • S izoflavony z červeného jetele
  • 100 % vitamínu D v denní dávce
  • 50 % vápníku v denní dávce
  • Bez laktózy
  • Bez lepku

Oblasti použití  • Pro normální energetickou látkovou výměnu1
  • Přispívá k normálnímu přenosu signálu mezi buňkami2

Cílová skupina: Vyvinut speciálně pro ženy v menopauze, nebo krátce před ní.


Doporučené dávkování: 3x denně 1 kapsle, zapijte vodou.


Obsah: 3 x 90 kapslí/ 46,8g


Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy, která je spolu s dodržováním zdravého životního stylu důležitá. Uchovávejte výrobek mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu a chladu. Tento produkt je určen pouze pro ženy!


Složení: Uhličitan vápenatý, obal kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza), extrakt z červeného jetele (16 %), dělicí prostředek (soli hořčíku jedlých mastných kyselin), vitamin D, barvivo (oxid titaničitý).


Živiny                               Ve 100 g          V denní dávce (3 kapsle)        % NRV* Vápník                               25,6 g                     400 mg                               50 Vitamín D                           321 µg                    5 µg                                    100 Extrakt z červeného jetele   16 g                        250 mg                               **        - z toho izoflavony z červeného jetele 3,2 g        50 mg                                 **        1 Vitamín C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.                               2 Vápník přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k normální funkci nervových přenosů.                                                                                                  * Referenční množství pro denní příjem.                                                                  ** Doposud žádné doporučení referenčního množství pro denní příjem.

Obsah balení

Příslušenství