Léčivé houby jednodruhové

LR Reishi plus Série 3 ks x 30 cps

3 745,00 Kč

Skladem do 2 dnů, DOPRAVA ZDARMA

LR Reishi plus Série 3 ks x 30 kapslí


Životní síla z Dálného východu Reishi - v Asii je nazývána "houbou dlouhověkosti" a je již tisíce let součástí kultur Dálného Východu.


Doplněk stravy s vitaminem C

Podrobnosti  • latinsky Ganoderma lucidum
  • česky Lesklokorka lesklá
  • čínsky Ling Zhi
  • japonsky Reishi, najdeme psáno také Reischi

 


Životní síla z Dálného východu Reishi - v Asii je nazývána "houbou dlouhověkosti" a je již tisíce let součástí kultur Dálného Východu.


Doplněk stravy s vitaminem C


Složení: extrakt z houby reishi (48 %), prášek z houby reishi (20 %), obal kapsle (hydroxypropylemethylcelulóza), vitamin C (12 %), protispékavé látky (soli hořčíku jedlých mastných kyselin), barvivo (oxid titaničitý).


Doporučené dávkování: 1x denně 1 kapsle.


Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte v chladu a suchu.


Obsah balení: 3 x 30 kapslí / 3 x 15,2 g


Nutriční hodnoty ve 100 g                      denní dávka (1 kapsle)        % NRV* Energetická hodnota (kJ/kcal) 525/125                  2,6/06


Tuky                            1,4 g                                  < 0,01 g


Sacharidy                     23 g                                   0,12 g


Bílkoviny                      6,5 g                                  0,033 g


Vitamín C                     12 g                                   60 mg                            75


* % doporučené denní dávky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 1169/2011


 


Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU


Reishi - Ganoderma lucidum


•přirozená obranyschopnost – imunitní systém


•normální funkce oběhové soustavy


•normální hladina cholesterolu v krvi


 


Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře. Více informací naleznete také v naší sekci INFORMACE A ČLÁNKY - kategorie LÉČIVÉ HOUBY


 


O Reishi


Reishi (lesklokorka lesklá, Ganoderma lucidum) patří mezi chorošovité dřevokazné houby. Najdeme ji na kmenech většinou již odumřelých stromů nebo pařezech. Její plodnice jsou polokruhovité a mívají průměr 6-12 cm a jsou specifické svou lesklou lakovou vrstvou, od té je odvozen český název. Reishi (Ganoderma) má domovinu v Asii, kde je nazývána též „božská houba nesmrtelnosti“. Je pevnou součástí tradiční čínské medicíny, která ji využívá více než 4000 let. Reishi (Ganoderma) je zmiňována i v základním díle čínské medicíny, ve Vnitřním kánonu Žlutého císaře. Byla tehdy natolik vzácná, že byla určena jen pro císaře a jeho rodinu. A nebyla využívána jen v čínské medicíně, ale také jako mocný talisman pro štěstí a ochranu před vším zlým. Mniši v taoistických klášterech užívali Reishi (Ganoderma) před meditací, pro její schopnost uklidňovat duši Shen.


Pro její schopnost regenerovat funkce organsimu a aktivizovat ho ji užívají ruští kosmonauti či šerpové ve vysokých nadmořských výškách Himalájí.

Obsah balení

Příslušenství