Léčivé houby jednodruhové

Hlíva ústřičná kapsle 120 ks, Salvia Paradise Zobrazit větší

Salvia Paradise Hlíva ústřičná kapsle 120 ks

385,00 Kč

Skladem do 2 dnů


Hlíva ústřičná 120 kapslí


Hlíva ústřičná je jedlá dřevokazná houba původem z Číny, kde ji užívali nejen k jídlu, ale jako fytoterapeutický prostředek již před staletími. Pro své schopnosti i vysloužila přezdívku "elixír mládí".

Podrobnosti


Hlíva ústřičná ve formě kapslí pro snadné užití.


Hlíva ústřičná je jedlá dřevokazná houba. Svým tvarem připomíná ústřice, odtud její název. Původem je z Číny, kde ji užívali nejen k jídlu, ale jako fytoterapeutický prostředek již před staletími. Celosvětově je po žampionech a houbě šii-také třetí nejrozšířenější pěstovanou houbou (až 2,5 milionu tun), což vypovídá o její velké oblibě. Pro své schopnosti i vysloužila přezdívku "elixír mládí".


Dle Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č,1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních nesmíme informovat o pozitivních účincích hlívy ústřičné na lidský organismus. Informace o působení hlívy si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu, v literatuře či v naší sekci Informace a články.
Složení: 100% Pleurotus ostreatus, 225mg tobolka


Obal kapsle: HPMC (Hypromelosa). Kapsle jsou rostlinného původu vhodné i pro vegetariány či vegany.     


Doporučené dávkování: 2 tobolky 3 x denně - 20 min. před jídlem
Balení: 120 tobolek
Skladování : Uschovejte v suchu a temnu mimo dosah dětí


Upozornění : Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené denní dávkování.


Doplněk stravy

Příslušenství