Kombinace hub a bylin

MycoCholest 120 kapslí x 500 mg, MycoMedica Zobrazit větší

MycoCholest 120 kapslí x 500 mg, MycoMedica

390,00 Kč

Skladem

4 ks

MycoCholest 120 kapslí x 500 mg, MycoMedica


Kvalitní kombinace Shiitake a červené fermentované rýže od českého výrobce. Monakolin K přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

Podrobnosti

MycoCholest 120 kapslí x 500 mg, MycoMedica


Hlavní složkou produktu MycoCholest je červená fermentovaná rýže, která se používá v tradiční čínské medicíně již po tisíce let. Červená rýže se zpracovává fermentací pomocí kvasinek Monascus purpureus. Vzniká tak látka bohatá na monakoliny (zvláště monakolin K), která dokáže udržovat správnou hladinu cholesterolu a triglyceridů v těle.


Pro produkt MycoCholest je používána výhradně červená fermentovaná rýže, která se organicky pěstuje a zpracovává v USA. Veškerá jejich produkce prochází přísným testováním. Díky tomu má výrobce MycoMedica jistotu, že tento produkt neobsahuje žádné škodlivé látky (např. toxiny citrinin či nephrotoxin), což bývá častý problém čínských producentů.


Aby zůstalo zachováno celé spektrum účinných látek a zároveň se zvýšil účinek produktu, je používán extrakt červené fermentované rýže o koncentraci pouze 0,6%.


MycoCholest dále obsahuje medicinální houbu Shiitake, koenzym Q10, který je třeba při užívání červené fermentované rýže více doplňovat, a rutin (vitamin P).


Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU • Červená fermentovaná rýže - Monakolin K přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi
 • Shiitake - Evropská unie nedovoluje uvádět jakákoliv zdravotní tvrzení k této houbě
 • Rutin - Evropská unie nedovoluje uvádět jakákoliv zdravotní tvrzení k této látce
 • Koenzim Q10 - Evropská unie nedovoluje uvádět jakákoliv zdravotní tvrzení k této látce

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře. Více informací naleznete také v naší sekci Informace a články


Složení v jedné kapsli: 


 • organická červená fermetnovaná rýže – 420mg
 • shiitake (Lentilnula edodes) – 50mg
 • koenzym Q10 – 15mg
 • rutin – 15mgDávkování: • doporučená denní dávka je 2x denně 2 kapsle
 • tablety užívejte na lačno (min.20 minut před jídlem či 30 minut po jídle),         zapíjejte vodu nebo slabým čajemObsah balení: 120 kapslí po 500mg 
Upozornění: Produkt není určen pro děti a mladé do 18 let, pro těhotné a kojící Není vhodný pro ty, kteří podstoupili transplantaci orgánů nebo operaci v posledních šesti měsících. Neměl by být užíván souběžně s léky na cholesterol. Nedoporučujeme během užívání pít alkohol či požívat grapefruit. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje efedrin, kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.
Informace uvedené na této webové stránce jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře. Pro informace o zdravotním stavu se poraďte s lékařem.

 

Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat.

Příslušenství