Kombinace hub a bylin

MycoStamin  180 tablet á 350mg, MycoMedica Zobrazit větší

MycoStamin tbl. 180, MycoMedica

690,00 Kč

Skladem cca do 1 - 2 dnů

Produkt MycoStamin je sestavený na principech tradiční čínské medicíny. Vyváženě kombinuje účinky medicinálních hub a čínských léčivek. Autorem receptu je MUDr.Lucký, náš přední specialista na tradiční čínskou medicínu. MycoStamin je, podle principů tradiční čínské medicíny, produkt pro bezpečnou a dlouhodobou podporu vitality a kreativity s akcentem na sexualitu. S jejím uvadáním se setkáváme zejména po náročném fyzickém či psychickém období.

Podrobnosti

Produkt MycoStamin je sestavený na principech tradiční čínské medicíny. Vyváženě kombinuje účinky medicinálních hub a čínských léčivek.


Autorem receptu je MUDr.Lucký, náš přední specialista na tradiční čínskou medicínu.


MycoStamin je, podle principů tradiční čínské medicíny, produkt pro bezpečnou a dlouhodobou podporu vitality a kreativity s akcentem na sexualitu. S jejím uvadáním se setkáváme zejména po náročném fyzickém či psychickém období. Tento stav je běžný zejména u mužů a dal by se charakterizovat rčením – přílišné investování testosteronu do vnějšího světa. Směs není určena pro okamžité stavy, její forte je v postupném doplnění rezerv potřebných pro zdravou sexualitu a vitalitu. Mnohé související moderní průzkumy prokázali, že jednotlivé byliny i výtažek z Cordycepsu nemají přímé substituční hormonální působení, tedy „neodvedou práci za nás“. Jejich cílovou tkání je složitá struktura vegetativního mozku uložená v hypotalamu, odkud se vylučují řídící působky. Proto může stejná látka pozitivně působit u mužů i u žen, i když pohlavní hormony jsou u obou pohlaví odlišné.


Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU


• Cordyceps - Evropská unie nedovoluje uvádět jakákoliv zdravotní tvrzení k této houbě


• Tu si zi (kokotice čínská) - antioxidant


• Xianmao - Evropská unie nedovoluje uvádět jakákoliv zdravotní tvrzení k této bylině


 


Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře. Více informací naleznete také v naší sekci Informace a články - podkategorie Léčivé houby


Informace o značce MycoMedica


MycoMedica nabízí extrakty z medicinálních hub s maximálním podílem polysacharidů. Medicinální houby jsou známé více v zahraničí než u nás, v čínské medicíně se využívají již po tisíce let. Díky výjimečnému komplexu polysacharidů působí medicinální houby příznivě u nádorových onemocnění, při problémech s imunitním systémem, alergií, únav, problémech s cholesterolem atd. Výrobky MycoMedica jsou vyráběny z vysoce kvalitních zdrojů. Všechny výrobky jsou testovány v renomované německé laboratoři. Dodavatelé pro výrobky MycoMedicasplňují nejvyšší bezpečnostní a kvalitativní podmínky. Certifikáty GMP, HACCP, GAP či Food Sanitary Registration Certificate of Export Enterprise jsou samozřejmostí.


Složení: Cordyceps CS-4 neboli housenice čínská (Cordyceps sinensis) – 50%, Tu Si Zi neboli kokotice čínská (Semen cuscutae) – 30%, Xian Mao (Rhizoma curculignis) – 20% pomocné látky: mikrokrystlická celulóza, stearan hořečnatý, koloidní oxid křemičitý – 5–10%


Dávkování:


• doporučená denní dávka je 6 tablet 2x denně (děti od 3–12 let 3 tablety 2x denně)


• tablety užívejte na lačno (min. 20 minut před jídlem či 30 minut po jídle), zapíjejte vodu nebo slabým čajem


 


Obsah balení: 180 tablet po 350mg


Upozornění: Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje efedrin, lepek, konzervační látky ani barviva.


Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat.