Kombinace hub a bylin

MycoStress  180 tablet á 350mg, MycoMedica Zobrazit větší

MycoStress tbl. 180, MycoMedica

690,00 Kč

Skladem do 1 - 2 dnů

Produkt MycoStress je sestavený na principech tradiční čínské medicíny. Vyváženě kombinuje účinky medicinálních hub a čínských léčivek. Autorem receptu je MUDr.Lucký, náš přední specialista na tradiční čínskou medicínu.

Podrobnosti

Produkt MycoStress je sestavený na principech tradiční čínské medicíny. Vyváženě kombinuje účinky medicinálních hub a čínských léčivek.


Autorem receptu je MUDr.Lucký, náš přední specialista na tradiční čínskou medicínu.


Podle tradiční čísnké medicíny se systém GAN (dřevo, játra) díky stresu a nadměrným emocím může blokovat a následně zahřívat. Tato blokáda může vyvolat další stagnace v různých částech organismu. My to popisujeme jako somatizaci stresu. Somatizace stresu znamená přenos psychické tenze na různé části těla.


Dlouhodobým či silným stresem trpící člověk začne často pociťovat různé tlaky či pocity úzkosti, zejména na přední části těla – knedlík v krku, tíseň či tlak na hrudi, potřebu hlubokého prodýchnutí a vzdychání, tlak v solárním plexu, kolem žaludku či žlučníku, nebo ve střevech. U žen jsou častou somatizací různé menstruační bolesti.


Dle tradiční čínské medicíny předchází téměř každému onemocnění tvorba energetického shluku někde v organizmu. Energetický shluk je vyvolán vytěsněnými emocemi, dle hesla – vědomí je v mysli, emoce v těle. Z vytěsněných emocí vznikají různé bolesti, úzkosti, nejasné pocity, které tvoří základ tělesným onemocněním, zejména autoimunitní povahy.


Rozdíl mezi směsí MycoStress a MycoSleep je ten, že MycoSleep působí podle tradiční čínské medicíny na XIN (prvek ohně - játra) a MycoStress na GAN (prvek dřevo - játra).


Člověk mající problém se XIN je dle čínské medicíny neukotvený, psychicky nevyrovnaný, zapomíná, vnímá bušení srdce, neklidně spí, zapomíná, snadno se leká, je spíše bledý.


Člověk mající problémy s GAN se nedokáže uvolnit, má pocit pnutí či stažení se, střídání nálad, hodně věcí se mu zhoršuje působením stresu či emocí, u žen bývají příznaky zesílené před menstruací.


 


Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU


• Hericium (korálovec ježatý) - Evropská unie nedovoluje uvádět jakákoliv zdravotní tvrzení k této houbě


• He Huan Pi (mimóza citlivka) - Evropská unie nedovoluje uvádět jakákoliv zdravotní tvrzení k této bylině


• Yu Jin (kurkuma) - Normální činnost kardiovaskulárního systému - krevní oběh, Imunitní systém - antioxidant


• Sheng Bai Shao (pivoňka mléčnokvětá) - Evropská unie nedovoluje uvádět jakákoliv zdravotní tvrzení k této bylině


• Suan Zao Ren (jujuba) - Evropská unie nedovoluje uvádět jakákoliv zdravotní tvrzení k této bylině


Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře. Více informací naleznete také v naší sekci Informace a články.


Složení: Hericium neboli korálovec ježatý (Hericium erinaceus) – 42%, He Huan Pi neboli mimóza citlivka (Cortex albizziae) – 22%, Yu Jin neboli kurkuma (Rhizoma curcumae) – 12%, Sheng Bai Shao neboli pivoňka mléčnokvětá (Radix paeoniae Alba) – 12%, Sheng Suan Zao Ren neboli jujuba (Semen ziziphi spinozae) – 9%, pomocné látky: mikrokrystlická celulóza, stearan hořečnatý, koloidní oxid křemičitý – 5–10%


Dávkování:


• doporučená denní dávka je 6 tablet 2x denně (děti od 3–12 let 3 tablety 2x denně)


• tablety užívejte na lačno (min. 20 minut před jídlem či 30 minut po jídle), zapíjejte vodu nebo slabým čajem


 


Obsah balení: 180 tablet po 350mg


Upozornění: Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje efedrin, lepek, konzervační látky ani barviva.


Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat.


 


Informace o značce MycoMedica


MycoMedica nabízí extrakty z medicinálních hub s maximálním podílem polysacharidů. Medicinální houby jsou známé více v zahraničí než u nás, v čínské medicíně se využívají již po tisíce let. Díky výjimečnému komplexu polysacharidů působí medicinální houby příznivě u nádorových onemocnění, při problémech s imunitním systémem, alergií, únav, problémech s cholesterolem atd. Výrobky MycoMedica jsou vyráběny z vysoce kvalitních zdrojů. Všechny výrobky jsou testovány v renomované německé laboratoři. Dodavatelé pro výrobky MycoMedicasplňují nejvyšší bezpečnostní a kvalitativní podmínky. Certifikáty GMP, HACCP, GAP či Food Sanitary Registration Certificate of Export Enterprise jsou samozřejmostí.