Kombinace hub a bylin

MycoChemo  180 tablet , MycoMedica Zobrazit větší

MycoMedica MycoChemo 180 tbl.

599,00 Kč

Skladem

4 ksProdukt MycoChemo je sestavený na principech tradiční čínské medicíny. Vyváženě kombinuje účinky medicinálních hub a čínských léčivých bylin. Autorem receptu je MUDr. Lucký, náš přední specialista na tradiční čínskou medicínu.


 

Podrobnosti

Produkt MycoChemo je sestavený na principech tradiční čínské medicíny. Vyváženě kombinuje účinky medicinálních hub a čínských léčivek. Autorem receptu je MUDr. Lucký, náš přední specialista na tradiční čínskou medicínu.


U chemoterapie se směs užívá jeden den po skončení podávání cytostatik a vysazuje den před další kúrou. U radioterapie (ozařování) se může podávat kontinuálně bez vysazování.


Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU  • Maitake - Evropská unie nedovoluje uvádět jakákoliv zdravotní tvrzení k této houbě
  • Tai Zi Shen (pseudostelárie různolistá) - Evropská unie nedovoluje uvádět jakákoliv zdravotní tvrzení k této bylině
  • Shen Zhi Mu (anamaréna) - Evropská unie nedovoluje uvádět jakákoliv zdravotní tvrzení k této bylině
  • Dang Gui (děhel čínský) - Evropská unie nedovoluje uvádět jakákoliv zdravotní tvrzení k této bylině
  • Da Zao (jujuba) - Evropská unie nedovoluje uvádět jakákoliv zdravotní tvrzení k této bylině
Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře. Více informací naleznete také v naší sekci Informace a články
 

Složení: Maitake neboli trsnatec lupenitý (Grifola frondosa) – 40%, Tai Zi Shen neboli ženšen pravý (Radix pseudostellariae) – 18%, Sheng Zhi Mu neboli anamaréna (Rhizoma Anemarrhenae) – 18%, Dang Gui neboli děhel čínský (Radix angelicae sinensis) – 9%, Bei Sha Shen neboli glehnie pobřežní (Radix glehniae) – 9%, Da Zao neboli jujuba (Fructus jujubae) – 6%, pomocné látky: mikrokrystlická celulóza, stearan hořečnatý, koloidní oxid křemičitý – 5–10%Dávkování:  • doporučená denní dávka je 6 tablet 2x denně (děti od 3–12 let 3 tablety 2x denně)
  • tablety užívejte na lačno (min, 20 minut před jídlem či 30 minut po jídle), zapíjejte vodu nebo slabým čajemObsah balení: 180 tablet po 350mg 
Upozornění:


Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje efedrin, lepek, konzervační látky ani barviva. 

Informace uvedené na této webové stránce jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře. Pro informace o zdravotním stavu se poraďte s lékařem.

 

 


 

Příslušenství