Kombinace hub a bylin

MycoDetox Zobrazit větší

MycoDetox (Reishi+Chlorella+Spirulina) 120 x 420mg, MycoMedica

490,00 Kč

Skladem

MycoDetox 120 kapslí á 420mg extraktu


Znečištěné životní prostředí, nevhodné stravovací návyky, stále se snižující kvalita potravin a sílící stresová zátěž zahlcují náš organismus a způsobují jeho disharmonii.  MycoDetox využívá synergický účinek medicinální houby Reishi a dvou sladkovodních řas Chlorelly a Spiruliny. Jeho hlavní účinek je v pročištění organismu, podpoře imunitního systému.

Podrobnosti

Teorie čínské medicíny chápe lidské tělo jako součást makrokosmu, ve kterém žijeme a který nás přímo ovlivňuje. Znečištěné životní prostředí, nevhodné stravovací návyky, stále se snižující kvalita potravin a sílící stresová zátěž zahlcují náš organismus a způsobují jeho disharmonii. Proto firma MycoMedica vyvinula produkt MycoDetox, který využívá synergický účinek medicinální houby Reishi a dvou sladkovodních řas Chlorelly a Spiruliny. Jeho hlavní účinek je v pročištění organismu, podpoře imunitního systému.


Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU • Reishi - přirozená obranyschopnost – imunitní systém, normální funkce oběhové soustavy, normální hladina cholesterolu v krvi
 • Chlorela - vitalita – energie, imunita, normální funkce střevního traktu, antioxidant, normální činnost jater
 • Spirulina - antioxidant, normální hladina cukru v krvi, přirozená obranyschopnost - imunitní systém
 • Acerola - Evropská unie nedovoluje uvádět jakákoliv zdravotní tvrzení k tomuto plodu 

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře. Více informací naleznete také v naší sekci Informace a články


 

Složení:
 • 130mg čistého extraktu Reishi - posiluje obrannou Qi, transformuje hlen a zastavuje kašel, utišuje dušnost, uklidňuje ducha, nespavost, alergie, astma


 • 130mg Chlorelly v BIO kvalitě - má výrazné detoxikační účinky, posiluje imunitu, významný zdroj vitamínů a esenciálních mastných kyselin. Tato  BIO Chlorella není ozařována, neobsahuje žádná další aditiva, konzervanty, barviva a je lehce vstřebatelná díky rozrušené buněčné stěně.


 • 130mg Spiruliny v BIO kvalitě - má výrazné detoxikační účinky, posiluje imunitu, významný zdroj vitamínů a esenciálních mastných kyselin. Tato  BIO Spirulina není ozařována, neobsahuje žádná další aditiva, konzervanty, barviva a je lehce vstřebatelná díky rozrušené buněčné stěně.


 • 30mg čistého extraktu Aceroly - Brazilská třešeň - nejsilnější přírodní zdroj vitamínu C, zvyšuje účinek palysacharidů medicinálních hub při posílení obranné Qi.

MycoMedica Reishi extrakt je asi 20x koncentrovanější než sušený prášek z hub, proto je jeho účinek efektivnější!  


Dávkování:
 • při zdravotních problémech: 4-10 kapslí denně do zmírnění problémů (je vhodné poradit se s lékařem či praktikem čínské medicíny)
 • při preventivním užívání: 3-4 kapsle denně (2-3 měsíce v roce)

 • kapsle užívejte na lačno (min.20 minut před jídlem či 30 minut po jídle), zapíjejte vodou nebo slabým čajem


Obsah balení: 120 kapslí á 420mg 


Upozornění:


Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje efedrin, kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

 

Informace uvedené na této webové stránce jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře. Pro informace o zdravotním stavu se poraďte s lékařem.

 
Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat.

Příslušenství