Klouby a kosti

Collamedic 100% bioaktivní mořský kolagen 150 g (30 sáčků) + DÁREK Vitamín C 500 mg ZDARMA

770,00 Kč

Skladem

1 Položka

Collamedic 100% bioaktivní mořský kolagen 150 g (30 sáčků) + DÁREK Vitamín C 500 mg ZDARMA


Nejsilnější dávka bioaktivního mořského kolagenu pro vaši pleť.


Obsahem kolagenních peptidů v jedné dávce (5000 mg) se bioaktivní mořský kolagen COLLAMEDIC® v prášku řadí mezi nejsilnější produkty na českém trhu.

Podrobnosti

Collamedic 100% bioaktivní mořský kolagen 150 g (30 sáčků) + DÁREK Vitamín C 500 mg ZDARMA


Nejsilnější dávka bioaktivního mořského kolagenu pro vaši pleť.


Sáčky s obsahem prémiového bioaktivního mořského kolagenu COLLAMEDIC® přinášejí uživatelům nejlepší kvalitu kolagenu pro pleť.


Svým obsahem kolagenních peptidů v jedné dávce (5000 mg) se bioaktivní mořský kolagen COLLAMEDIC® v prášku řadí mezi nejsilnější produkty na českém trhu.


Účinná dávka bioaktivních mořských kolagenních peptidů dodává pleti pružnost, vlasům lesk, řasám hustotu a nehtům pevnost. Bioaktivní mořský kolagen COLLAMEDIC® je přírodní doplněk stravy s vysokým obsahem prémiového mořského kolagenu, který přináší uživatelům tu nejlepší kvalitu v péči o pleť. Zdrojem kolagenu pro všechny produkty COLLAMEDIC® jsou výhradně divoce žijící ryby z Norska.


Kolagen je nejvíce zastoupenou bílkovinou v našem těle. Od 25. roku života však jeho vlastní produkce v těle klesá a jeho pokles se pak odráží především v kvalitě pleti, vlasů a nehtů. Od 40 let věku je produkce kolagenu zastavena úplně. Ideálním řešením je pokles vlastního kolagenu v těle nahradit potravinovými doplňky obsahující mořské kolagenní peptidy.


Denní dávka kolagenu COLLAMEDIC® v prášku obsahuje 5000 mg mořských kolagenních peptidů. Výsledkem rozsáhlých klinických testů je zlepšení stavu pleti z pohledu hydratace o 34,8 %. Ideálním zdrojem kolagenních peptidů se ukázal především mořský kolagen. Dle dosavadních výzkumů, je rybí mořský kolagen našemu tělu nejbližší stavební bílkovinou. Naše tělo ho dokáže ideálně zpracovat a transportovat přesně tam, kde je ho nedostatek. Konkrétní typ kolagenu COLLAMEDIC® má velmi malou molekulární hmotnost, čímž dochází k rychlému a snadnému vstřebávání v místech, kde pleť ztrácí pružnost, hydrataci a elasticitu. Tímto se zpomaluje proces stárnutí, jemné vrásky se vypnou a pleť se vyhladí.


Mořský kolagen COLLAMEDIC® je výhradně přírodní produkt bez přidaných konzervačních látek či dochucujících přípravků. Je vhodný při paleo dietě a je bezlepkový.


Ke každému balení COLLAMEDIC® získáváte jako dárek měsíční kúru Vitamínu C 500 mg s postupným uvolňováním v hodnotě 119 Kč ZDARMA.


Vitamín C hraje důležitou roli při tvorbě vlastního kolagenu v organismu. Díky užívání kapslí z COLLAMEDIC® Boosteru vyrobených speciální technologií mikropelet je tělo zásobeno vitamínem C průběžně a využívá jej efektivněji.


Proč právě bioaktivní mořský kolagen COLLAMEDIC®?


Mořský kolagen COLLAMEDIC® je čistě přírodní produkt bez přidaných konzervačních látek, dochucujících přípravků a barviv. Zdrojem kolagenu jsou krystalicky čisté vody severního Atlantického oceánu (oblast Norska). Rybolov zde probíhá pod přísnými pravidly udržitelného rozvoje. Produkt je GMO free (tj. neobsahuje geneticky modifikované organismy) a jeho výroba přichází na řadu až po zužitkování ryb pro potravinářský průmysl. Jedná se o velmi citlivý ekologický přístup.


Dávkování a způsob užití: Obsah jednoho sáčku (5000 mg kolagenních peptidů) rozmíchejte v 2 – 3 dcl pitné vody či ochuceného studeného nápoje. Je na volbě uživatele, zda užívá svou dávku kolagenu ráno či večer. Sáčky s mořským kolagenem doporučujeme užívat společně s výrobkem COLLAMEDIC® kapsle s kyselinou hyaluronovou pro zintenzivnění účinků kolagenní péče.


Složení: Hydrolyzovaný mořský kolagen typu I, II, III (výrobek z ryb), 1 sáček obsahuje 5000 mg kolagenu.


Obsah balení: 30 sáčků x 5000 mg


Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let a těhotné ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte mimo dosah dětí. Ukládejte v suchu a temnu při teplotě 4 – 25 °C. Výrobek chraňte před přímým slunečním zářením.


Hmotnost obsahu: 150 g (30 sáčků).


Země původu suroviny: Norsko.

Příslušenství