Houby jednodruhové

Salvia Paradise Hlíva ústřičná AF tinktura 50 ml Zobrazit větší

Salvia Paradise Hlíva ústřičná AF tinktura 50 ml

147,00 Kč

Skladem

Hlíva ústřičná bezalkoholová tinktura 50ml


Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použitých bylin.

Podrobnosti

Hlíva ústřičná AF tinktura 50ml


Označení AF znamená Alcohol Free - přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce.


AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použitých bylin.


Hlíva ústřičná je jedlá dřevokazná houba. Svým tvarem připomíná ústřice, odtud plyne její název. Původem je z Číny, kde ji užívali nejen k jídlu. Celosvětově je po žampionech a houbě shiitake třetí nejrozšířenější pěstovanou houbou (až 2,5 milionu tun ročně), což vypovídá o její velké oblibě.


Tinktura neobsahuje žádný alkohol, barviva ani sladidla.


Tradiční použití: Po protřepání užíváme 20 kapek 3× denně. Doporučujeme vložit do úst a nechat vstřebat přes sliznice. Je možno zapít malým množstvím vody. Doporučená denní dávka obsahuje 4 800 mg čerstvé houby.


Složení: Glycerol ; čištěná voda; Pleorotus ostreatus


Upozornění: Přípravek není určen malým dětem, těhotným a kojícím ženám. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Spotřebujte nejlépe do dvou měsíců od otevření. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Skladujte v temnu, suchu a pečlivě uzavírejte!


Balení: 50 ml


Doplněk stravy


Dle Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č,1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních nesmíme informovat o pozitivních účincích hlívy ústřičné na lidský organismus. Informace o působení hlívy si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře.

Výrobce: Salvia Paradise s.r.o., Husinecká 903/10, 130 00 Praha 3

Příslušenství