Detoxikace organismu

Salvia Paradise Mořská řasa Kombu 100 g Zobrazit větší

Salvia Paradise Mořská řasa Kombu 100 g

158,00 Kč

Skladem

Mořská řasa Kombu 100 g, Salvia Paradise


Mořská řasa Kombu je běžně využívána jako jakákoliv jiná běžná zelenina. Avšak oproti běžné zelenině obsahuje mnohonásobně větší množství látek. Mořská řasa kombu podporuje přirozenou obranyschopnost organismu – imunitní systém a je prostěšná pro zdraví trávicího ústrojí. Napomáhá čištění organismu.

Podrobnosti

Mořská řasa Kombu 100 g, Salvia Paradise


Mořská řasa kombu (lat. Laminaria japonica) je tradiční součást japonské kuchyně. Má nezaměnitelnou mořskou chuť a vůni.


Mořská řasa Kombu je běžně využívána jako jakákoliv jiná běžná zelenina. Avšak oproti běžné zelenině obsahuje mnohonásobně větší množství látek. Mořská řasa kombu podporuje přirozenou obranyschopnost organismu – imunitní systém. Další kladnou vlastností je prospěšnost kombu řasy na trávicí zdraví. Napomáhá čištění organismu.


Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o účincích této byliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích v literatuře nebo na internetu. 


Mořská řasa Kombu by měla být v malém množství zastoupena v jídelníčku.


Použití: Mořskou řasu Kombu musíme z důvodu lepší využitelnosti látek povařit do změknutí. Přidáváme do polévek, luštěnin či salátů


Surovina pro individuální použití


Hmotnost: 100 g


Výrobce: Salvia Paradise s.r.o., Husinecká 903/10, Žižkov, 130 00 Praha 3

Příslušenství