• Balení
LR Colostrum compact 60 kapslí
LR Lifetakt Colostrum 3 x 60 kapslí
LR Colostrum compact 60 kapslí
LR Lifetakt Colostrum 3 x 60 kapslí

LR Lifetakt Colostrum 3 x 60 kapslí

LR Colostrum Compact 3 x 60 kapslí

Kolostrum: "zázrak přírody "

"Colostrum od LR je šetrně zpracovaný prémiový produkt. Kvalitu a zpracování colostra kontroluje INSTITUT FRESENIUS, jehož známka je jednou z nejpřísnějších testovacích pečetí na trhu. Made in Germany

Tento balíček obsahuje

2672
3 090,00 Kč

Namísto 3 150,00 Kč

S DPH

Popis

LR Colostrum Compact 3 x 60 kapslí

Kolostrum: "zázrak přírody "

Vybrané obsažené látky

  • 800 mg prášku z kolostra v denní dávce

Mimořádné vlastnosti

  • Kvalitativně vysoce cenné
  • Odtučněné
  • Šetrně zpracováno

"Colostrum od LR je šetrně zpracovaný prémiový produkt. Jako každá jiná přírodní surovina podléhá i ono obvyklým nuancím. Může se tedy stát, že se jeho chuť nebo konzistence mění podle okolností, prostředí. Na kvalitu a obsah hodnotných látek to však nemá vliv. To LR garantuje kompletním měřením a pravidelnými kontrolami, mj. SGS INSTITUTU FRESENIUS." Řekla Sabine Larsen-Vefring, ředitelka Vývoje produktů a kontroly kvality výživy LR

INSTITUT FRESENIUS Quality seal je jednou z nejpřísnějších testovacích pečetí na trhu. SGS INSTITUT FRESENIUS navazuje na kontroly, které provádí sama LR, a znovu podrobně monitoruje zpracování produktů, mezi nimi i Colostra. Všechny kroky jsou pečlivě kontrolovány - od syrového mleziva, přes zpracování, až po hotový produkt.

 

Made in Germany

Vysoká kvalita Colostra do LR je dána tím, že jsou všechny výrobní kroky podstupovány kompletně v Německu a jsou důsledně kontrolovány.

1. kontrola: kvalita suroviny LR používá výhradně mlezivo z prvních hodin po porodu, a to od krav z německých chovů. Pro účely našeho produktu se používají pouze přebytky mleziva, tedy pouze to, co t elátka nevyužijí. Každá šarže produktu je zpětně vysledovatelná až k výrobnímu statku.

2. kontrola: kvalita zpracování Kompletní zpracování syrového mleziva probíhá pod přísnou kontrolou LR. Všechny kroky dodatečně kontroluje také nezávislý SGS INSTITUT FRESENIUS. Zaměřuje se nejen na zpracování, ale také na provoz.

3. kontrola: kvalita hotového produktu Každá výrobní šarže je LR obsáhle prověřována. Zaměřujeme se na mikrobiologické a fyzikální parametry, stejně jako na koncetraci hodnotných látek. Totéž opakovaně kontroluje také SGS INSTITUT FRESENIUS, a to nezávislými laboratorními analýzami a skrytými testovacími nákupy.

Obsah: 3 x 60 kapslí/ 30,9 g

Doplněk stravy - kapsle obsahující odtučněné kolostrum

Složení: 77 % prášku z kravského kolostra (prášek z kravského kolostra, odtučněný), želatina, dělící prostředek (soli hořčíku jedlých mastných kyselin), barvivo (oxid titaničitý).

Doporučené dávkování: 2x denně 1 kapsle, zapijte vodou. Nezapíjejte teplými nápoji.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenné denní dávkování (2 kapsle/den). Výrobek neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu a v chladu.

Nutriční hodnoty                          ve 100 g                 v denní dávce (2 kapsle) Energetická hodnota (kJ/kcal)        1583/378                          16/4

Tuky                                              4,1 g                                 < 0,1 g

- z toho nasycené mastné kyseliny   3,7 g                                 < 0,1 g

Sacharidy                                       9,9 g                                 0,1 g

- z toho cukr                                   7,3 g                                 < 0,1 g

Bílkoviny                                        75 g                                  0,8 g

Sůl                                                 0,65 g                               < 0,01 g

 

Výrobce: LR Health & Beauty Systems GmbH, Kruppstraße 55, 59227 Ahlen, Německo

Distributor v ČR: LR Health & Beauty Systems, s. r. o., Závodní 2, Ostrava-Hrabůvka 700 30

Kromě široké nabídky Colostra v tekuté podobě i v kapslích naleznete v našem e-shopu také kvalitní kosmetiku s colostrem.

 

Detaily produktu

Recenze (0)

Žádné recenze. Buďte první kdo něco napíše!
Product added to wishlist
Product added to compare.