Colostrum

Colostrum kapsle IgG 40 (350 mg) + betaglucan a selen - 90 ks, Health & Colostrum Zobrazit větší

Health & Colostrum colostrum betaglucan a selen IgG 40 350 mg 60 kapslí

339,00 Kč

Skladem

Colostrum kapsle IgG 40 (350 mg) + betaglucan a selen - 90 ks


DATUM SPOTŘEBY: 13.10.2019


Premiové colostrum kapsle IgG 40 Betaglucan + Selen s obsahem betaglucanu z hlívy ústřičné a selenu jsou svým složením unikátní.

Podrobnosti

DATUM SPOTŘEBY: 13.10.2019


Premiové colostrum kapsle IgG 40 Betaglucan + Selen s obsahem betaglucanu z hlívy ústřičné a selenu jsou svým složením unikátní.


Colostrum kapsle IgG 40 Betaglucan + Selen jsou přírodní potravinový doplněk s jedinečnou kombinací přírodních látek živočišného a rostlinného původu celkově podporující zdraví a normální funkci imunitního systému.


Kapsle jsou obohaceny o selen ve formě seleničitanu sodného, který přispívá k normální funkci imunitního systému a normální činnosti štítné žlázy. Selen také přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.


Použitá technologie enkapsulace colostra je dle studií o 20 % účinnější než obyčejné práškové colostrum. U našeho enkapsulovaného colostra nedochází ke ztrátě účinných látek působením žaludečních šťáv. • 100% čisté colostrum prémiové kvality z prvního odběru po otelení bez přídavných látek
 • Maximální hodnoty účinných látek a imunoglobulinů IgG 40.
 • Nová forma sprejově sušeného bovinního colostra.
 • Ochrana imunoglobulinů před předčasným štěpením v zažívacím traktu.
 • Jedinečná kombinace přírodních látek živočišného a rostlinného původu.
 • Kapsle obsahují colostrum z výhradně českých kontrolovaných farem.

Obsah balení: 60 kapslí


Složení: 1 kapsle obsahuje 350 mg patentovaného kravského colostra. Colostrum 350 mg, Betaglucan 20 mg, Selen 15 µg. Obal kapsle obsahuje želatinu a oxid titaničitý.


Použití colostra: • Colostrum se doporučuje užívat jako prevence proti chřipce, nachlazení a virovým onemocněním.
 • Colostrum se podává i při onemocnění, rekonvalescenci, po úrazu a dlouhodobém užívání antibiotik.
 • Colostrum produkty mohou užívat jak děti, tak i dospělí.
 • Dle lékařských studií je doporučeno podávat dětem colostrum jako prevenci proti virovým onemocněním a jako podporu pro jejich růst.
 • Ohledně podávání jakýkoliv doplňků stravy či léků je nutné, aby se těhotné či kojící matky poradily se svým ošetřujícím lékařem.
 • Bio colostrum je vhodné pro alergiky, astmatiky a lidi s Alzheimerovým onemocněním.

Účinky colostra:


Colostrum je mlezivo, které je součástí mateřského mléka a vytváří se v prsních žlázách v prvních hodinách po porodu. Tato přírodní látka poskytuje perfektní kombinaci životně důležitých složek (imunoglobuliny, růstové faktory, vitamíny, minerály a proteiny), které napomáhají našemu tělu v boji proti parazitům, bakteriím a virům.


Faktory, které mlezivo obsahuje, zaručují celkovou imunitu a ochranu před infekcemi, bakteriemi a viry nejen u novorozenců. Imunoglobuliny (IgG), známé jako protilátky, jsou využívány imunitním systémem, aby identifikovaly, bojovaly a neutralizovaly neznámé objekty, jako jsou především bakterie a viry. Absorpce imunoglobulinů je nezbytná pro pasivní imunitu nově narozených savců.


Colostrum a růstové faktory:


Růstové faktory jsou nedílnou součástí tekutého kolostra. Jejich hlavní úlohou je stimulovat vyrovnaný růst. Růstové faktory ovlivňují proces spalování, regenerují kosti, svaly, tkáně, kůži i chrupavky. Přítomnost těchto faktorů pomáhá při nabírání svalové tkáně a podporuje celkový růst svalové hmoty.


Doporučené dávkování: • 1 - 3 kapsle 1x denně.
 • Při prevenci užívejte 1 - 2 kapsle
 • Při viróze či nachlazení dávky zvyšujte.
 • Doporučujeme zapít dostatečným množstvím vody
 • Nezapíjet horkým nápojem.

Upozornění: Nevhodné pro děti do tří let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Skladujte v suchu, chladu a temnu. Ukládejte mimo dosah dětí.


Doplněk stravy

Upozorňujeme, že informace zveřejněné na těchto webových stránkách jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře. 

Více informací o colostru najdete v sekci INFORMACE A ČLÁNKY - článek Co je to COLOSTRUM?


Kromě široké nabídky Colostra v tekuté podobě i v kapslích naleznete v našem e-shopu také kvalitní kosmetiku s colostrem.


 


 

Příslušenství