Colostrum

Kozí colostrum kapsle IgG 30 GOAT (300 mg) – 60 ks, Health & Colostrum Zobrazit větší

Kozí colostrum kapsle IgG 30 GOAT (300 mg) – 60 ks, Health & Colostrum

629,00 Kč

Skladem

1 Položka

Kozí colostrum kapsle jsou přírodní potravinový doplněk přirozenou cestou podporující zdraví a normální funkci imunitního systému. Naše kozí colostrum kapsle jsou svým obsahem kozího colostra a imonoglobulinů (IgG 30) nejsilnější kapsle na českém trhu.

Podrobnosti

Kozí colostrum kapsle jsou přírodní potravinový doplněk přirozenou cestou podporující zdraví a normální funkci imunitního systému.


Kozí colostrum kapsle Health & Colostrum jsou svým obsahem kozího colostra a imonoglobulinů (IgG 30) nejsilnější kapsle na českém trhu (300 mg v kapsli). • Obsahem kozího colostra nejsilnější kapsle na českém trhu (300 mg v kapsli).
 • Jedinečná kombinace přírodních látek živočišného a rostlinného původu.
 • Vhodné pro osoby s alergií na bílkovinu kravského mléka (kasein).
 • Výborně tolerováno dospělými i dětmi s intolerancí laktózy.

Obsah balení: 60 tablet


Složení: 1 kapsle obsahuje 300 mg kozího colostra. Obal kapsle obsahuje želatinu a oxid titaničitý.


 


Proč kozí colostrum • Studie potvrzují, že lidská populace je v 60 - 70 % alergická na bílkovinu kasein obsaženou v kravském mléce.
 • Kozí mléko má odlišné složení než kravské a obsahuje méně alergenu kasein.
 • Více než 90 % lidí alergických na kravské mléko není alergických na kozí.
 • Kozí colostrum způsobuje pouze výjimečně problémy s nesnášenlivostí vůči laktóze.

Použití colostra: • Colostrum se doporučuje užívat jako prevence proti chřipce, nachlazení a virovým onemocněním.
 • Vhodné je použití i při onemocnění, rekonvalescenci, po úrazu a dlouhodobém užívání antibiotik.
 • Colostrum produkty mohou užívat jak děti, tak i dospělí.
 • Dle lékařských studií je doporučeno podávat dětem colostrum jako prevenci proti virovým onemocněním a jako podporu pro jejich růst.
 • Colostrum je vhodné pro alergiky a astmatiky.

Mlezivo je odebráno do 48 hodin po porodu kůzlete. Mlezivo je zpracováno technologií, která jemně a účinně odstraňuje vlhkost. Technologie výroby zvyšuje ochranu imunoglobulinů před předčasným štěpením v zažívacím traktu.


Ohledně podávání jakýkoliv doplňků stravy či léků je nutné, aby se těhotné či kojící matky poradily se svým ošetřujícím lékařem.


Účinky colostra:


Colostrum nebo-li mlezivo, je sekret mléčné žlázy produkovaný matkou v prvních dnech po narození mláděte. Colostrum obsahuje řadu faktorů zásadně ovlivňujících nejen odolnost, ale i další růst a vývoj potomků. Colostrum obsahuje důležité živiny, jako jsou bílkoviny, tuky, cukry, vitamíny a minerály.


Colostrum optimalizuje přirozený obranný systém a napomáhá udržovat normální funkci imunitního systému. Urychluje regeneraci po intenzivní fyzické námaze a posiluje organismus při únavě. Podílí se na zneškodňování škodlivých virů a baktérií.


Doporučené dávkování: 1 - 3 kapsle 1x denně. Při prevenci užívejte 1 - 2 kapsle. Při viróze či nachlazení dávky zvyšujte. Doporučujeme zapít dostatečným množstvím vody. Nezapíjet horkým nápojem.


Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Skladujte v chladu, suchu a temnu. Ukládejte mimo dosah dětí.


Doplněk stravy

Upozorňujeme, že informace zveřejněné na těchto webových stránkách jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře. 

Více informací o colostru najdete v sekci INFORMACE A ČLÁNKY - článek Co je to COLOSTRUM?


Kromě široké nabídky Colostra v tekuté podobě i v kapslích naleznete v našem e-shopu také kvalitní kosmetiku s colostrem.


 


 

Příslušenství