Byliny a plody sypané, prášky

Salvia Paradise Kustovnice čínská sušená šťáva 100g Zobrazit větší

Salvia Paradise Kustovnice čínská sušená šťáva 100g

219,00 Kč

Skladem

Prášek z džusu kustovnice čínské - Goji 100g


DATUM SPOTŘEBY: 16.7.2019


Balení odpovídá 0.85litru 100% džusu


Balení 100g vystačí na cca 3 týdny intezivní kůry


Koncentrovaný sušený prášek kustovnice čínské je jedinečný produkt vyráběný ze šťávy goji. 

Podrobnosti

DATUM SPOTŘEBY: 16.7.2019


Prášek z džusu kustovnice čínské - Goji 100g


Balení odpovídá 0.85litru 100% džusu


Balení 100g vystačí na cca 3 týdny intezivní kůry


Koncentrovaný sušený prášek kustovnice čínské je jedinečný produkt vyráběný ze šťávy goji. Přednosti kustovnice byly známy a využívány v Číně po tisíce let a současné výzkumy je jen potvrzují.


Nabízíme vám formu a způsob užití kustovnice čínské sypkého koncentrovaného prášku. Prášek z goji od firmy Salvia Paradise je vyráběn ze 100% filtrované šťávy lisované z plodů kustovnice čínské v poměru 9:1. Jedna lžíce prášku je tedy vyrobena z 9 lžic surového džusu.


Sušením bylo dosaženo opravdu silného koncentrátu, jež 9x převyšuje obsahovou hodnotu látek v běžně dostupných 100% džusech vyráběných z goji. To je důvodem proč Vám stačí jen velmi malé množství prášku kustovnice. Goji prášek od Salvia Paradise je vyráběný sprejovým sušením za teplot nepřevyšujících 30°C. Jedná se o jeden z nejcitlivějších způsobů preferovaný zejména u potravin a léčiv. Díky odfiltrování vlákniny je sušený prášek kustovnice beze zbytku rozpustný a nedochází k nežádoucím usazeninám na dně. Z prášku kustovnice lze tímto způsobem vyrobit vynikající džus, koktejl nebo ho rozmíchat například v jogurtu. Prášek goji je zcela rozpustný v teplé i studené vodě. Využít lze k doplnění tekutin v létě i zahřátí v zimě. Doporučujeme konzumaci ve studené formě pro zachování všech látek. Přednostmi sušené šťávy goji jsou rychlost přípravy, rychlé a snadné doplnění prospěšných látek pro organismus, snadné uskladnění, úspora času a místa.


Konzumace Šťávy zajišťuje rychlejší přísun živin než samotné plody kustovnice, které je třeba nějakou dobu trávit a především brát několikanásobně vetší množství. Navíc vstřebatelnost účinných látek je závislá na trávicích enzymech, kvalitě rozkousání plodů a dalších zkonzumovaných potravinách. Vstřebání účinných látek je pro tělo mnohem jednodušší a vyšší pokud je v tekuté formě. Podíváme-li se na úsporu místa, prášek goji jasně vede nad ostatními produkty.


10ml prášku (půl malého panáka) odpovídá 90 ml džusu. Poměr výtěžnosti je pak průměrně takový, že z 6kg plodů získáme 1l 100% šťávy. Na zpracování 10ml sušené šťávy bylo tudíž zapotřebí cca 500g plodů. Patříte-li mezi lidi moderního ducha, jež rádi zkouší nové kvalitní produkty přesahující svými přednostmi staré zavedené, jistě by jste si neměli nechat ujít tuto formu zpracování Goji.


Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních nám nedovoluje informovat vás o účincích této rostliny na Váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích.


Složení: 85% sušená filtrovaná šťáva z plodů kustovnice čínské , 15% maltodextrin (pro zabránění hrudkovatění)


Tradiční užití: 1čajovou lžičku (50ml) rozpustit ve vodě,štávě, džusu a vypít 1x denně před jídlem. V případě potřeby lze dávku vypít 2x denně.


TIP na přípravu: požadované množství nejprve vložíme do sklenice, přidáme pouze 2x více vody nežli obsahu prášku a rozmícháme na hustou pastu. Tuto pastu již libovolně doředíme tekutinou, přičemž nevznikají hrudky.

Příslušenství