Byliny a plody sypané, prášky

BioDetox Růže skalní CISTUS INCANUS 250 g

199,00 Kč

Skladem

Růže skalní - CISTUS INCANUS 250g

Podrobnosti

Růže skalní - CISTUS INCANUS 250g


Skalní růže (Cistus Incanus) - je aromaticky vonící keř, který může být až jeden metr vysoký.


Skalní růže má domov ve Středomoří, kde se používá v lidovém léčitelství. Cistus Incanus obsahuje asi třikrát více polyfenolů než černý nebo zelený čaj. Je také bohatý na polyfenoly a vhodný pro zdravou výživu. Polyfenoly jsou rostlinné látky s několika velmi silnými antioxidačními vlastnosti, které se nacházejí v mnoha rostlinách. Nacházejí se také v ovoci, zelenině, zeleném čaji a dalších potravinách. Nejvyšší koncentrace polyfenolů nalezneme jednoznačně v Cistus Incanus.


Způsob přípravy čaje: Tento lahodný čaj můžeme připravit několika způsoby. Hrst čaje vložíme do hrnce, zalejeme asi 1 litrem vody a přivedeme k varu. Po asi 5 minutách vaření slijeme. Rychleji to jde, pokud přelijeme Cistus vroucí vodou a vyluhujeme 8 až 10 minut. Pro posílení obranyschopnosti organismu, se doporučuje vypít každý den 1 litr čaje.


Složení: 100% SUŠENÝ CISTUS INCANUS


Země původu: Francie


Hmotnost netto: 250g


Dávkování: dospělí: denní dávka maximálně 8g sušeného CISTUS INCANUS


Doporučená příprava: 2g (1 vrchovatá kávová lžička) zalijeme 2dcl vroucí vody a necháme 8 až 10 min. vyluhovat.


Upozornění: Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék. Není náhradou pestré stravy. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let věku. Děti nad 3 roky, těhotné a kojící ženy, osoby se srdečními, či cévními chorobami, s vysokým krevním tlakem musí konzultovat užívání s odborníkem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu.


Nezapomínejte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují správnou funkci organismu a zachování dobré kondice.


Minimální trvanlivost: do data uvedeného na obalu.


Vyrobeno v EU pro Bio detox s.r.o.


Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č,1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních nám nedovoluje informovat vás o pozitivních účincích tohoto produktu na Váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře. 


Vyrobeno pro/ distributor pro ČR: Bio-detox, s.r.o. Neumannova 1453/28 156 00 Praha 5 IČ: 01657011 DIČ: CZ01657011

Příslušenství