Bylinné kapsle, tablety

Nové
Salvia Paradise Ořešák černý 120 kapslí Zobrazit větší

Salvia Paradise Ořešák černý 120 kapslí

309,00 Kč

Skladem

Ořešák černý 120 kapslí

Podrobnosti

Ořešák černý 120 kapslí


Ořešák černý je statný strom dorůstající výšky až 40 m a šířky až 25 m. Domovinou mu je Severní Amerika – východní část USA, odkud byl v 17. století dovezen do Evropy. V České republice byl prvně zaznamenán v r. 1835. V současnosti ho můžeme vidět v zámeckých zahradách a parcích. Ořešák černý má hnědošedou až černošedou rýhovanou kůru, listy dlouze zašpičatělé a pilovité. Jedná se o jednodomý strom s kulovitými plody, které obsahují jedlá jádra. Ořešák černý kvete v květnu a v červnu. Sběrnou částí je zejména oplodí ořešáku, které se užívá vnitřně.


Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o dalších účincích této rostliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v herbáři.


Složení: 100% Juglans nigra, 400 mg/tobolka, obal kapsle HPMC (hypromelosa). Kapsle jsou rostlinného původu, vhodné i pro vegetariány či vegany.


Doporučené dávkování: Dospělí (75 kg) 2 tobolky 3× denně. Užíváme 20 min. před jídlem.


Skladování: Uschovejte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.


Balení: 120 tobolek


Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí.


Doplněk stravy

Výrobce: Salvia Paradise s.r.o., Husinecká 903/10, 130 00 Praha 3

Příslušenství