Bylinné kapsle, tablety

Nové
Salvia Paradise Sladík sladidlo stévie sladká tablety 500ks Zobrazit větší

Salvia Paradise Sladík sladidlo stévie sladká tablety 500ks

195,00 Kč

Skladem

Sladík 500 ks tablet
100% extrakt Stévie sladké - přírodní koncetrované nekalorické sladidlo vhodné při dietách a pro diabetiky.


 

Podrobnosti

Sladík 500 ks - sladidlo ze stévie sladké tablety 


Tablety Sladík obsahují steviolglykosidy z rostliny Stevia rebaudiana Bertoni (Stévie sladká), minimum pojiva a látku usnadňující rozpouštění v chladnější vodě. Neobsahují barviva, vůně, laktózu ani syntetická sladidla.


Jedna tableta váží 60 mg.


Díky vysoké koncentraci steviolglykosidů a minimu pojiva mají tablety velmi silnou účinnost – sladivost, oproti konkurenci zhruba o 20 % větší. Tablety sladíku Salvia Paradise® obsahují 98% rebaudiosid A a přírodní cukr erythriol (získává se kvašením ovoce a je taktéž nekalorický). Díky tomu mají úžasnou chuť, která se blíží řepnému cukru.


Jedna tableta se sladivostí vyrovná jedné kostce řepného cukru.


Stévie sladká je trvalka pocházející z Paraguaye a přilehlých končin, kde byla tamějšími indiány používána jako přírodní nekalorické sladidlo do tradičního čaje Yerba maté. Mnohem později se zjistilo, že paraguayští indiáni téměř netrpí kazivostí zubů. Stévie totiž na rozdíl od běžného cukru nepůsobí kazivost zubů.


Sladivé látky obsažené ve stévii se nazývají steviosidy. Steviolglykosidy ze stévie sladké jsou vhodné jako úplná náhrada řepného cukru. Mají nulovou kalorickou hodnotu a nulový glykemický index. Steviolglykosidy ze stévie jsou tedy vhodné nejen jako běžná náhrada řepného cukru, která neškodí vaší ústní dutině, ale jsou též vhodné při dietních plánech či pro diabetiky.


Složení: Rebaudiosid 98% (jeden ze steviosidů s nejvyšší sladivostí), erythriol (přírodní cukr získávaný kvašením), jedlá soda, kyselina vinná,magnesium stearát.


V Japonsku je stévie sladká uznána jako oficiální sladidlo již 30 let, přičemž dnes je díky svým chuťovým vlastnostem nejzastoupenějším alternativním sladidlem na trhu a jeho obliba každý rok stoupá.


Balení: 500 tablet


Hmotnost: 30 g

Výrobce: Salvia Paradise s.r.o., Husinecká 903/10, Žižkov, 130 00 Praha 3

Příslušenství