Bylinné kapsle, tablety

Nové
Salvia Paradise Třezalka tečkovaná kapsle 120 ks Zobrazit větší

Salvia Paradise Třezalka tečkovaná kapsle 120 ks

285,00 Kč

Skladem

Třezalka tečkovaná kapsle 120 ks


Třezalka tečkovaná blahodárně působí na psychický stav, zlepšuje náladu a je nápomocnou při udržení emocionální rovnováhy a prohloubení spánku. Třezalka se doporučuje také jako harmonizátor trávicího zdraví, respiračního zdraví a zdraví dolních močových cest a ledvin a jako podpora imunitního systému.

Podrobnosti

Třezalka tečkovaná kapsle 120 ks


Třezalka tečkovaná je rostlina, drogou je kvetoucí nať (Herba hyperici) sbíraná po rozkvětu hned ráno (podle lidových pověstí nejlépe na svatého Jana - 24. 6.).


Třezalka tečkovaná blahodárně působí na psychický stav, zlepšuje náladu a je nápomocnou při udržení emocionální rovnováhy. Užitečnou se stává pro udržení normálního duševního zdraví. Třezalka je užívána za účelem relaxace a umocnění pozitivní nálady, prohloubení spánku. Potlačuje poruchy spánku z důvodu obsahu hypericinu. Dále se uplatňuje při problémech se žlučníkem, kdy napomáhá jeho zdraví. Třezalka se doporučuje i jako harmonizátor trávicího zdraví, respiračního zdraví a zdraví dolních močových cest a ledvin. Třezalka je schopna udržovat normální zdraví kůže, celkově osvěžit tělo a je prospěšná pro kardiovaskulární zdraví. Jako další, neméně důležitou schopností třezalky, je podpora přirozené obranyschopnosti těla – podpora imunitního systému.


Doporučené dávkování: Dospělí 1 tobolku 3× denně, 20 min. před jídlem.


Složení: 100% Hypericum perforatum, 300 mg/tobolka.


Obal kapsle: HPMC (hypromelosa). Kapsle jsou rostlinného původu, vhodné i pro vegetariány či vegany.


Balení: 120 tobolek


Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Skladujte v temnu a suchu.


Třezalka může způsobovat fotosenzibilizaci.


Doplněk stravy

Výrobce: Salvia Paradise s.r.o., Husinecká 903/10, Žižkov, 130 00 Praha 3

Příslušenství