TULSI  60 kapslí, Ayurvita

TULSI 60 kapslí, Ayurvita

Tulsi je též známá jako BAZALKA POSVÁTNÁ a je odpradávna součástí ajurvédy - tradiční indické medicíny. Je významný antioxidant pomáhající zajistit normální funkci dýchacího, trávicího a imunitního systému.

1456
269,00 Kč
S DPH

Popis

Doplněk stravy - TULSI (Ocimum sanctum) někdy též zvaná Svatá Tulsí nebo svatá bazalka. Podle prastarých ajurvédských textů je svatá Tulsí tak mocná, že je součástí většiny ajurvédských receptur.

Tulsi je též známá jako BAZALKA POSVÁTNÁ a je odpradávna součástí ajurvédy - tradiční indické medicíny. Je významný antioxidant pomáhající zajistit normální funkci dýchacího, trávicího a imunitního systému.

Bazalka posvátná – Ocimum sanctum neboli Tulsi je víceletá bylina původem z jižní Asie. Tvoří keřík dorůstající výšky cca 30–60 cm. Plodem bazalky posvátné jsou čtyři malá hnědá semínka. Bylina má zelené nebo nafialovělé lístky bohaté na silice šířící příjemné charakteristické aroma.

Především v Indii má tulsi své nezastupitelné místo a jak dokonce naznačuje její název, je spojována s náboženskými obřady. Bazalka posvátná představuje v hinduistickém náboženství reinkarnaci manželky boha Višnu. Je viděna jako spojení mezi naším a duchovním světem. Symbolizuje také lásku a čistotu. Tradičně je pěstována na nádvoří hinduistických chrámů k očistě těla, stejně populární je i pěstování běžným obyvatelstvem.

V ájurvédě, tradičním léčitelství původem z Indie, je bazalka posvátná známou bylinou. Přisuzují se jí antioxidační vlastnosti.

Tulsi podporuje imunitní systém, aby byl schopen přirozené obranyschopnosti. Bazalka posvátná přináší vitalitu, a to natolik, že ve starých ájurvédských textech je dokonce známá pod přízviskem „elixír života“. Pozitivní působení má tulsi na naše srdce, které podporuje v normálním zdravém fungování. Tulsi napomáhá normálnímu zvládání stresových situací. Neopomenutelné jsou posilující účinky bazalky posvátné na náš dýchací systém. Normalizuje ho a ulehčuje vykašlávání.

Složení v 1 kapsli: Tulsi (Ocimum Sanctum) extrakt z listu 5:1 460 mg, Guduchi (Tinospora cordifolia) extrakt ze stonku 4:1 16 mg, Trikatu (černý pepř, zázvor, dlouhý pepř 1:1:1) 5:1 extrakt 16 mg, vegetariánská celulózová kapsle 100 mg, oxid křemičitý 4 mg, rostlinný stearan hořečnatý 4 mg


Užívání: Dospělí (14 let a výše) 1 kapsle 2x denně po jídle, zapít dostatečným množstvím vody, Neužívejte nalačno,

Další pokyny: Uchovejte v chladu a suchu, Výrobek není určen dětem do 14 let a těhotným a kojícím ženám, Ukládat mimo dosah dětí, Nepřekračujte doporučené dávkování, Přípravek nenahrazuje pestrou stravu, léky a lékařskou péči, Nepřekračujte doporučenou denní dávku, Objeví-li se nějaké vedlejší účinky, konzultujte se svým lékařem či lékárníkem,


Obsah balení: 60 tablet (32 g)
 
Země původu: Indie
 
Dovozce do EU a distributor v ČR: D N M company s,r,o,, Trávníky 201, Střílky


 


Detaily produktu

Recenze (0)

Žádné recenze. Buďte první kdo něco napíše!
Product added to wishlist
Product added to compare.