Bylinné kapsle, tablety

Nové
Salvia Paradise Zelená káva CGA standardizovaný extrakt kapsle 80 ks Zobrazit větší

Salvia Paradise Zelená káva CGA standardizovaný extrakt kapsle 80 ks

479,00 Kč

Skladem do 2 dnů

Zelená káva CGA standardizovaný extrakt kapsle 80 ks

Doporučená denní dávka obsahuje 800 mg CGA (chlorogenové kyseliny).


Kapsle jsou vyrobeny ze standardizovaného extraktu ze zelené kávy – Coffea arabica.

Podrobnosti

Zelená káva CGA standardizovaný extrakt kapsle 80 ks

Doporučená denní dávka obsahuje 800 mg CGA (chlorogenové kyseliny).


Kapsle jsou vyrobeny ze standardizovaného extraktu ze zelené kávy – Coffea arabica. Extrakt je standardizovaný na obsah CGA. Coffea arabica patří mezi nejstarší a nejznámější rostliny na světě. Z pražených zrn této rostliny se připravuje jeden z nejpopulárnějších nápojů – káva. Stále větší popularitu si však získávají i nepražená zrna této rostliny, tzv. zelená káva.


Zrna zelené kávy obsahují tělu prospěšné látky, které se však vzhledem k vysokým teplotám během pražení ničí. Zelená káva je vyhledávána především pro účinky chlorogenové kyseliny (GCA), na kterou je tento extrakt standardizován.


Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o pozitivních účincích této rostliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře.


Extrakt zelené kávy, podobně jako běžná káva, obsahuje i přírodně se vyskytující kofein. Ve výtažku ze zelené kávy Salvia Paradise® jsou obsažena 3 % kofeinu. Kofein z kávy pomáhá zlepšit soustředění a přispívá ke zvýšení vytrvalostního výkonu, hbitosti a bystrosti.


Složení: 100% Coffea arabica standardizovaný extrakt, 400 mg/tobolka. Obal kapsle HPMC (hypromelosa). Kapsle jsou rostlinného původu, vhodné i pro vegetariány či vegany.


Doporučené dávkování: Užíváme 2 tobolky 2× denně, 30 min. před jídlem. Neužívat před spánkem.


Obsah: 80 ks


Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Skladujte v temnu a suchu. Obsahuje kofein přírodního původu.


Doplněk stravy

Příslušenství