Bylinné kapsle, tablety

Nové
Salvia Paradise Šatavari - Shatavari kapsle BIO 60 ks Zobrazit větší

Salvia Paradise Šatavari - Shatavari kapsle BIO 60 ks

239,00 Kč

Skladem

Šatavari - Shatavari kapsle 60 ks

Šatavari má vliv především na ženské pohlavní a reprodukční orgány. Užívá se na podporu plodnosti a kojení a také tlumí nežádoucí doprovodné symptomy menopauzy. Přispívá k udržení hladkého průběhu (pre)menstruačního cyklu.

 

Podrobnosti

Salvia Paradise Šatavari - Shatavari BIO kapsle 60 ks

Šatavari je popínavá bylina volně rostoucí na indickém poloostrově a Himalájích. Není tedy divu, že právě indická ajurvédská medicína proslavila tuto úžasnou rostlinu. Její účinky ocení zejména ženy. Překlad šatavari do češtiny "ta se sto manželi" také lecos napoví.

Pozitivní účinky má především na ženské pohlavní a reprodukční orgány. Užívá se na podporu plodnosti a kojení. Šatavari tlumí nežádoucí doprovodné symptomy menopauzy. Přispívá k udržení hladkého průběhu (pre)menstruačního cyklu. Uvolňuje při stresu, přináší duševní pohodu a klidný spánek. Mezi další řadíme pozitivní vliv na udržení kardiovaskulárního zdraví a normalizaci trávení. Šatavari vám dodá energii, po které se budete cítit nabiti novou chutí a silou do života. Šatavari má vliv na močové funkce, též na mužský pohlavní reprodukční systém.

Složení: 100% Asparagus racemosus BIO, 300mg/1 tobolka
Obal kapsle: HPMC (hypromelosa). Kapsle jsou rostlinného původu vhodné i pro vegetariány či vegany.


Obsah: 60 tobolek
Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy, Není vhodné pro děti a těhotné ženy, Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí, Nepřekračujte doporučené denní dávkování, Skladujte v temnu a suchu,
Doporučené denní dávkování a způsob užití: 2 tobolky 2x denně, 20 minut před jídlem, zapít dostatečným množstvím vody.


Doplněk stravy

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č,1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních nám nedovoluje informovat vás o pozitivních účincích tohoto produktu na Váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře.

Výrobce: Salvia Paradise s.r.o., Husinecká 903/10, Žižkov, 130 00 Praha 3

Příslušenství