Bylinné kapsle, tablety

Nové
Salvia Paradise Triphala Bio 120 kapslí Zobrazit větší

Salvia Paradise Triphala Bio 120 kapslí

349,00 Kč

Skladem do 2 dnů


Triphala BIO 120 kapslí 


Pro snadné užívání - extra velké balení!


Triphala je tradiční kombinace plodů tří rostlin staré indické medicíny – ajurvédy. Má pozitivní vliv na trávení a vylučování.

Podrobnosti

Triphala BIO směs tří plodů ve formě kapslí pro snadné užívání!


Triphala BIO je směs tří plodů, a to: Amalaki, Haritaki a Vibhitaki.


Jedná se o plody tradiční indické medicíny — Ájurvédy. Vyvážená směs těchto plodů působí jako očistný prostředek s blahodárným vlivem na trávení a imunitní systém.  • Amalaki BIO — indický angrešt — Emblica officinalis

  • Haritiki BIO — vrcholák tříslovinný — Terminalia chebula

  • Vibhitaki BIO — vrcholák myrobalánový — Terminalia bellirica

Vibhitaki — lat. Terminalia bellirica BIO


Vibhitaki přispívá k udržení normálního trávicího zdraví, podporuje vylučování, udržuje střevní mobilitu. Má vliv na vizáž vlasů, působí jako antioxidant, podporuje imunitní systém. Vibhitaki udržuje normální zdraví jater, kardiovaskulární funkce a podporuje respirační zdraví. Je nápomocné pro kontrolu hladiny cukru a cholesterolu v krvi.


Haritaki — lat. Terminalia chebula BIO


Haritaki je doporučováno pro podporu přirozené obranyschopnosti organismu, udržení normálních funkcí trávení, vylučování a jater. Blahodárné účinky má na nervový systém, reguluje stres. Působí jako antioxidant, podporuje reprodukční funkce, udržuje zdravou pleť a přispívá k udržení přirozeného zdraví kardiovaskulárního, respiračního a močového systému. Haritaki má vliv na metabolismus glukózy a hladinu cholesterolu v krvi.


Amalaki – lat. Emblica officinalis BIO 


Amalaki podporuje trávicí funkce.


Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o účincích této byliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.


Složení: 33,3 % Emblica officinalis BIO, 33,3 %Terminalia bellirica BIO, 33,3 % Terminalia chebula BIO, 470 mg/tobolka


Obal kapsle: HPMC (hypromelosa). Kapsle jsou rostlinného původu, vhodné i pro vegetariány či vegany.


Doporučené dávkování: Užíváme 3-4 tobolky denně, 20 min. před jídlem. Doporučujeme zapít teplou vodou a užívat 6 měsíců. Minimální doba užívání 3 měsíce — maximální 1 rok, poté doporučujeme na 2 měsíce vysadit.


Balení: 120 tobolek


Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Skladujte v temnu a suchu.


Doplněk stravy


Výrobce: Salvia Paradise s.r.o., Husinecká 903/10, Žižkov, 130 00 Praha 3

Příslušenství