Bylinné kapsle, tablety

BRAHMI  (Bacopa monnieri)  kapsle 60 ks, Ayurvita Zobrazit větší

BRAHMI (Bacopa monnieri) kapsle 60 ks, DNM

260,00 Kč

Skladem do 2 dnů

BRAHMI  (Bacopa monnieri)  kapsle 60 ks, DNM


Doplněk stravy - Brahmi je nervové tonikum. Napomáhá udržet dobré zdraví, zvýšuje vitalitu a příznivě působí na imunitní systém. 

Podrobnosti

Doplněk stravy - Brahmi je nervové tonikum. Napomáhá udržet dobré zdraví, zvýšuje vitalitu a příznivě působí na imunitní systém.Složení v 1 kapsli: BRAHMI (Bacoba Monnier)  250 mg, vegetariánská kapsle HPMCUžívání: Dospělí (14 let a výše) 2 kapsle 1x denně po jídle, zapít dostatečným množstvím vody. Neužívejte nalačno. 


Upozornění: Uchovejte v chladu a suchu. Není vhodné pro těhotné ženy a děti do 14ti let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek nenahrazuje léky a lékařskou péči. Pokud se objeví nějaké vedlejší účinky, konzultujte s vaším lékařem či lékárníkem.


Vyrobeno v Indii


Obsah balení: 60 ks


 


Dovozce do EU a distributor v ČR: D N M company s.r.o., Trávníky 201, Střílky


Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č,1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních nám nedovoluje informovat vás o pozitivních účincích tohoto produktu na Váš organismus, Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře, Více informací naleznete také v sekci Informace a články - podkategorie Byliny A-Z: Brahmi - Bacopa monnieri

Příslušenství